Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg

Go down 
+11
Loara River
Lady Sea
Sawenyer Potels
Max Kuroki
Sethy Caliro
Kyoji Kuroki
Belial Aravi
Rashell Galain
Azezl Devril
Eleney Toero
Sinikar Lekler
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Lady Sea
Druidka
Lady Sea


Rasa : Yersey
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Brunetka o smutnych, brązowych oczach oczach.
Znaki szczególne : 1.80m wzrostu i różowe pasemko, zawsze świeże kwiaty we włosach
Charakter : chonorowa, nieśmiała, rozmażona i jednocześnie czujna, delikatna, łagodna
Broń : Nasza bochaterka posiada przecudny głos, którym omamia swoich przeciwników, po czym ucieka. UWAGA!!! NA NIEKTÓRE STWORZENIA TO NIE DZIALA.
Przyjaciele : Loara
Liczba postów : 57
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Wrz 29 2010, 19:03

Sea słysząc słowo "ślubna" chciała usiąść i płakać, jednak nadal stała, patrząc Loarze w oczy.
- Bo to jest suknia ślubna - powiedziała z odrazą.
Gryfica szturchneła ją dziobem pocieszająco. Zaś w oczach Loary widać było, że mówi w sobie "Miałam rację".
- Nie chcialabyś przezyć tego samego co ja. - oznajmiła Lady i mimo jej starań, po policzku zaczeły płynąć pierwsze łzy - Niby żyłam w dostatku. Miałam wszystko... - wzieła oddech - Prócz wolności.
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyCzw Wrz 30 2010, 02:30

Pokiwał głową. Zdała sobie sprawę, że poruszyła ciężki temat dla Sei. Dziewczyna jednak nie milczała, co znaczyło tyle, że chciałaby się wygadać. Loara postarała się zachować dystans i ocenić wszystko obiektywnie.
- Wolność to dość ważna rzecz w życiu - odparła tylko.
Wyszukała wzrokiem jakiegoś głazu i usiadła sobie na nim. Westchnęła cicho, ledwo słyszalnie.
- Więc rozumiem, że ta suknie została założona z przymusu, hm?
Powrót do góry Go down
Lady Sea
Druidka
Lady Sea


Rasa : Yersey
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Brunetka o smutnych, brązowych oczach oczach.
Znaki szczególne : 1.80m wzrostu i różowe pasemko, zawsze świeże kwiaty we włosach
Charakter : chonorowa, nieśmiała, rozmażona i jednocześnie czujna, delikatna, łagodna
Broń : Nasza bochaterka posiada przecudny głos, którym omamia swoich przeciwników, po czym ucieka. UWAGA!!! NA NIEKTÓRE STWORZENIA TO NIE DZIALA.
Przyjaciele : Loara
Liczba postów : 57
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyCzw Paź 07 2010, 08:08

Sea poszła za śladem Loary i usiadła na najbliższym głazie. Wciągnęła i wypuściła powietrze myśląc czy nie posuneła się zbyt daleko. Po chwili wachania powiedziała:
- Nie. - i spojrzała w zielone oczy osoby, która pierwsza od jej... Ślubu zachowuje się do niej w miarę przyjaźnie - Mogłam się sprzeciwić... Ale nie byłam zbyt silna... Bałam się, że ojciec pozbawi mnie wszystkiego... Ale jak widzisz. Sama się pozbawiłam dostatku, wyskakując z karety ślubnej. - spojrzała na dziewczynę. Widać było, że się odrobinkę pogubiła... A może to tytlko pozory. - Trudno to zrozumieć. Musiałabym ci opowiedzieć całe moje życie...
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPią Paź 08 2010, 22:34

- Dla mnie to i tak przymus - odparła twardo.
"Jeśli czegoś nie zrobisz, odbiorę ci wszystko". To szantaż. Zmuszanie kogoś do czegoś. Tak to rozumowała Loarka.
- Rozumiem. Nie musisz mi tego wszystkiego tłumaczyć.
Podciągnęła do siebie nogi i oplotła je rękami. Wpatrywała się w pędzącą wodę, która robiła niezły szum.
Powrót do góry Go down
Lady Sea
Druidka
Lady Sea


Rasa : Yersey
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Brunetka o smutnych, brązowych oczach oczach.
Znaki szczególne : 1.80m wzrostu i różowe pasemko, zawsze świeże kwiaty we włosach
Charakter : chonorowa, nieśmiała, rozmażona i jednocześnie czujna, delikatna, łagodna
Broń : Nasza bochaterka posiada przecudny głos, którym omamia swoich przeciwników, po czym ucieka. UWAGA!!! NA NIEKTÓRE STWORZENIA TO NIE DZIALA.
Przyjaciele : Loara
Liczba postów : 57
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Paź 13 2010, 00:57

Sea spojrzala najpierw na Loare po tem na tafle wody. W jednej chwili wstala, co troche zdziwilo dziewczyne siedzaca obok. Nie mogla dluzej zniesc tego miejsca... Te wspomnienia z nim zwiazane. Poczual, ze jesli zaraz z tad nie odejdzie to bedzie zmuszona do zucenia sie w wode. Choc chetnie by jeszcze tu zostala... Loara wydawala sie dosc interesujaca dziewczyna.
- Wybacz Loaro - przeprosila ja - Zostalabym tutaj ale... - rozejrzala sie jeszcze dookola i spowrotem popatrzyla dziewczyne - Mam nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy.
Po tych slowach wskoczyla na gryfice, ktora i tak byla wielka mimo, ze polozyla sie, aby Sei latwiej bylo na nia wsiasc. Lady jeszcze sie cos przypomnialo. musi przed pierwszym lotem przypieczetujacym jej wiezi z gryfica musi wymyslec jej imie. Nie miala czasu bo zwierz juz naprezal miesnie do lotu.
- Nazwe cie... Tagarija. To idealne imie dla ciebie - powiedziala, a tak nazwana gryfica zaskrzeczala z zadowolenie i wzbila sie w powietzre.

[ZT]
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Paź 13 2010, 01:12

Pokiwała głową. Gdy dziewczyna wskoczyła na gryfa, Loara wstała powoli z miejsca i zapatrzyła się na odlatującą dziewczynę.
- Do zobaczenia... - szepnęła cicho.
Odeszła w swoja stronę, skacząc po kamieniach wystających ponad powierzchnie wody.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPon Sty 03 2011, 12:26

Noc... Pełnia księżyca - przy takich warunkach nie może zabraknąć Maksa. Szedł beztroskim krokiem po kamienistym brzegu potoku, aż doszedł do większej skały, na której mógł się usadowić. Usiadł więc i zaczął rozmyślać wpatrzony w srebrzystą sferę.
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPon Sty 03 2011, 13:10

Spacery w świetle księżyca co prawda nie należały do ulubionych zajęć Ineeyi, dziś jednak postanowiła się na takowy wybrać. Maszerowała powoli brzegiem potoku, a jej odległość od wody z każdym krokiem dziwnie malała. Dziewczyna była zbyt zamyślona, by od razu to zauważyć, lecz po chwili zreflektowała się i odbiła nieco w drugą stronę. Wcale nie potrzebowała zimnej kąpieli.
Zatrzymała się dopiero przy owej skale, na której siedział chłopak, zachowując bezpieczną jej zdaniem odległość. Ot, na wypadek gdyby czasem ów jegomość okazał się być wyjątkowo nieprzyjazny.
- Widzę, że nie tylko mi chodzą po głowie nocne przechadzki. - Jej głos był cichy, aczkolwiek wyraźny, melodyjny. Nie dała po sobie w żaden sposób poznać, że jest zaskoczona jego obecnością w tym miejscu.
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPon Sty 03 2011, 13:27

Zamrugał kilka razy, po czym ziewnął krzywiąc przy tym twarz. Starał się ziewnąć jak najszybciej, żeby o tajemnicza nieznajoma go nie skwitowała. Przeciągnął się jeszcze i jednocześnie rzekł
- No proszę, a już myślałem, że się zgubiłaś. - Pomimo charakteru wypowiedzi rzekł on dość miłym tonem.
- (Czekaj, czekaj... ale ja mam farta dziś !...) - Pomyślał podekscytowany Max. Zeskoczył z głazu i podszedł do niej. Zanim przemówił do niej, stojąc tuż przed nią odwrócił się i ugryzł w kciuk.
- Co Cię sprowadza w te strony, o Piękna ? - Zapytał całując ją w prawą dłoń.
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPon Sty 03 2011, 13:53

Obserwowała go przez cały ten czas uważnie, nieco podejrzliwie. Jego uwagę puściła mimo uszu, nie była bowiem w stanie na chwilę obecną wymyślić nic, co pozwoliłoby jej się odgryźć. Kiedy do niej podszedł, zdusiła w sobie nagłą chęć odsunięcia się o te kilka kroków - ostrożności nigdy za wiele. Przez chwilę zastanawiała się też w jakim celu ten się odwrócił, kiedy jednak zadał jej pytanie porzuciła swe rozmyślania.
- Mam na imię Ineeya, wolałabym żebyś zwracał się do mnie w ten sposób, żaden inny. - Zabrała swą dłoń tak szybko, jak było to możliwe, zarazem starając się nie urazić chłopaka swoim zachowaniem. - Potrzebowałam spaceru. Może nie do końca chciałam wylądować w lesie, kiedy mamy środek nocy, ale spacer to spacer. Po prostu szłam przed siebie. A co takiego Ty tutaj robisz? Próbujesz wypatrzeć w mroku jakąś wyjątkowo wielką rybę?
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 00:32

Kilka kroków od Ineey'i i Max'a powietrze wypełniła eksplozja płomieni, która zniknęła niemal tak szybko (i głośno) jak się pojawiła. Pozostał po niej tylko demon.

Wylądował miękko na ziemi, rozejrzał się. Miał na sobie znoszone czarne ubrania, spod których było widać sporą ilość opatrunków.
- Witajcie, losowi nieznajomi ludzie na randce! - podszedł bliżej, zaczął głośno, bez zwracania uwagi na to że mógł w czymś przeszkodzić. - Gdzie ja do cholery jestem? - skwitował wypowiedź uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 06:15

Zmieszało go nieco nagłe cofnięcie ręki dziewczyny.
- Ja... yyy... - Chciał coś powiedzieć, ale niespodziewanie w ich pobliżu pojawił się nieznany Maksowi demon.
- (Ja pier***e... czemu akurat teraz ?!) - Pomyślał rozzłoszczony w duchu. Nie dawał po sobie tego znać, jedynie westchnął. Następnie odpowiedział na jego pytanie
- Jesteś do cholery w lesie, w Avalonie. - rzekł żartobliwie. Z chęcią by go spławił za to, że mu przeszkodził.
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 08:11

Ogień? Eksplozje? Chyba sobie żartują.
Dziewczyna aż podskoczyła w miejscu, gdy demon z głośnym hukiem wylądował na ziemi, wydając przy tym dziwnie piskliwy odgłos. Ze strachu. W końcu była tylko człowiekiem, miała prawo bać się dziwactw, jakim niewątpliwie było dla niej owe zdarzenie. Cofnęła się o krok i utkwiła w mężczyźnie podejrzliwe spojrzenie.
- Randka, oczywiście - prychnęła, pomijając kwestię powitania. - Zawsze miewasz takie wejścia? Nie przyszło ci czasem na myśl, że pojawiając się w ten sposób mógłbyś przypadkiem kogoś... no nie wiem, przestraszyć?
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 08:34

- Więc przynajmniej w Avalonie... Gdzie dokładniej?
Zauważył i usłyszał przerażenie Ineey'i, więc przywołał Blaze. Uderzył w struny, co skutkowało pojawieniem się płonącego sztyletu przy szyi dziewczyny.
- Nie zabraniam Ci być przerażoną, tak właściwie to możesz mi tu nawet dostać zawału, bylebyś była cicho. - powiedział poważnym tonem, po czym wrócił do rozmowy z Maxem - Gdzie dokładniej? - powtórzył, tym razem luźnym tonem.

Cały czas wprawiał w drżenie jedną strunę, by sztylet nie zniknął.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 09:04

Max chciał już za pierwszym razem odpowiedzieć, ale w odpowiedzi przeszkodziło mu przyzwanie przez demona gitary i przyłożenie do gardła Ineey'i kolejnego przyzwanego przedmiotu - płonącego sztyletu. Aż się zląkł.
- (No to grubo...) - Pomyślał skołowany. Był przekonany, że Thane nie czyni tego na poważnie. Max wolał jednak nie ryzykować.
- Nie powiem Ci, gdzie jesteśmy, dopóki dziewczyna nie będzie bezpieczna, więc proszę, zdejmij jej z gardła tan... nóż. - Rzekł do demona w miarę grzecznie.
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 11:01

Przerażenie Ineeyi rosło z każdą mijającą chwilą, choć tym razem bardzo starała się ów fakt ukryć. Kiedy sztylet znalazł się przy jej szyi, jej odruchową reakcją - oczywiście poza wzdrygnięciem się - było sięgnięcie poń. No, przynajmniej próba. Ręka dziewczyny zastygła bowiem w połowie drogi, po czym wróciła na swe dawne miejsce wzdłuż tułowia. Wszystko to trwało zaledwie ułamek sekundy, lecz było zauważalne i z pewnością wyglądało dziwnie. Bo i kto o zdrowych zmysłach chciałby odsunąć od siebie płonące ostrze, narażając tym samym swoje zdrowie? Ignorując wypowiedź demona, wlepiła wzrok w jego gitarę, która zamiast budzić w niej lęk, fascynowała ją. Zastanawiała się nad tym jak to się dzieje, że ma ona takie, a nie inne zastosowanie, ukryte moce. Uznawszy w końcu jednak, że tak naprawdę nie powinno jej to interesować, przeniosła spojrzenie na Maxa. Przemknęło jej nagle przez myśl, że mogłaby się odsunąć, odejść. Uciec. Ale tej opcji nie chciała brać pod uwagę.
- Albo jesteś wyjątkowo głupi, albo wyjątkowo zbyt pewny siebie - zaczęła cicho, powoli. Z przerwami. Swe słowa kierowała rzecz jasna do białowłosego. Ucichła na moment. Nie wiedziała czy może bezkarnie się odzywać, kiedy Thane wyraźnie nakazał jej milczeć.
- Na twoim miejscu powiedziałabym mu wszystko, co chce wiedzieć. I niech wraca tam, skąd przyszedł.
Gdy wypowiadała ostatnie zdanie, głos jej zadrżał. Nie zdążyła ugryźć się w język, a powinna, zdecydowanie. I to ona śmiała posądzać kogoś o głupotę? Teraz mogła tylko żywić nadzieję, że nie rozgniewała demona swoim ponownym wtrąceniem do rozmowy.
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyWto Sty 04 2011, 13:29

- Powiedzmy że doceniam Twoją odwagę i przymykam oko na to w jakim niebezpieczeństwie stawiasz tą dziewczynę... - pokręcił głową, położył dłoń na strunach gitary, wygłuszył je. Sztylet zniknął, zupełnie jak płomień, któremu nagle odcina się paliwo.

Przyjrzał się reakcji Ineeyi, po czym do Niej podszedł. - Wybacz moje zachowanie, ostatnie kilka dni nie było najprzyjemniejszymi w moim życiu. Mogłabyś mi zdradzić gdzie się zjawiłem? - zmienił ton na życzliwy i szarmancki. Nie bez wysiłku.
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Sty 05 2011, 07:23

Zdziwiła nieco Maksa wypowiedź demona. Poczuł się trochę urażony.
- No wiesz... zawsze no początku staram się w ten sposób załatwić problem - Opuścił lekko głowę uśmiechając się pod nosem. Po chwili jego mina spoważniała, gdy spojrzał na Thane'a.
- Jesteś chyba pierwszą osobą, wobec której nie musiałem użyć siły w takiej sytuacji. - Podrapał się po głowie spoglądając gdzieś w bok.
- Co do tego, gdzie jesteś... - Max właśnie się spostrzegł, że demon już go nie słucha, lecz zaleca się do Ineey'i - kiedy to on próbował tego samego, póki demon się nie pojawił.
- No nie, ignoruje mnie ! - Powiedział do siebie białowłosy.
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Sty 05 2011, 12:24

Reakcja demona zaskoczyła ją do tego stopnia, że niemal całkowicie wyparła odczuwany przez nią strach, dla którego najwyraźniej nie było już miejsca. Nie panowała w tym momencie nad mimiką twarzy - mimo, iż chciała, by jej wyraz nie zdradzał żadnych uczuć, pozwoliła, by wymalowało się na niej zdumienie. Najpierw zabroniono Ineeyi się odzywać grożąc jakimś magicznym sztyletem, a teraz nagle uprzejmie zadano jej pytanie, na które Max nie odpowiedział?
- Nie rozumiem - mruknęła pod nosem pogrążona w rozmyślaniach, zapewne nieświadoma nawet tego, że odezwała się na głos. Po chwili jednak powtórzyła, nieco głośniej. - Nie rozumiem twojego wahania nastrojów.
Mówiła niewątpliwie do Thane'a, a choć miała ochotę zaraz po owej uwadze skomentować wypowiedź Vanijczyka dotyczącą, jak on to określił "użycia siły", nie zrobiła tego.
- Ale w porządku. Jako, że nic mi się nie stało, nie mam ci za złe twoich czynów. Jeśli zaś chodzi o nasze położenie, mogę ci powiedzieć nie więcej jak tyle, ile już zdążyłeś się dowiedzieć. Długo błądziłam po tych terenach, nie zwracałam uwagi na to, dokąd zmierzam, lecz jak mniemam znajdujemy się dość daleko od granic królestw. Zresztą, cóż to za sposób podróżowania, kiedy nie wie się, gdzie się wyląduje?
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Sty 05 2011, 12:58

- Przeżyjesz kilka wieków, to zrozumiesz jaką złożoność emocji można skrywać pod czaszką.

Rozważył słowa dziewczyny, kompletnie zignorował gościa - Dzięki. W zamian za to mam dla was radę: nie zbliżajcie się do Laros. Jest zrównane z ziemią, a siły jakie tego dokonały wciąż tam są. - powiedział poważnym tonem, gdy dotarły do niego ostatnie słowa Ineeyi - Sądząc po pozorach nigdy nie podróżowałaś niczym więcej niż dorożka. Nie kwestionuj więc tego w jaki sposób przemieszczają się demony.

Chwilkę zajęło mu przypomnienie sobie słów Maxa - Sugerujesz że demon miałby słuchać tego bełkotu, który z siebie wylałeś? Powinienem wyrwać Ci język, albo przynajmniej przestawić szczękę, żebyś następnym razem wiedział jak zachowuje się mężczyzna...

Upuścił gitarę na ziemię, odszedł kilka kroków w stronę brzegu. - Któreś z was kojarzy w jakim kierunku jest Sanvante?
Powrót do góry Go down
Max Wolfwhite
Szpieg // Zwiadowca
Max Wolfwhite


Rasa : Vanijczyk
Skąd : Vallanimia
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Biel włosów, błękit oczu...
Broń : walka wręcz, Engetsu, zdolności rasowe
Liczba postów : 48
Pełniona funkcja : Just a user

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySro Sty 05 2011, 14:08

Max był zszokowany wieściami o Laros.
- Laros zrównane z ziemią ?! J-jak to ? A miałem zamiar wybrać się tam... - Z początku nie miał pojęcia co robić, lecz prawie natychmiastowo przeszła mu przez głowę myśl, by pobiec tam jak najszybciej potrafi, uratować kogo się da, komu dane było przeżyć i położyć kres mrocznym siłom tam przebywającym, choćby miał stawić czoła kilku osobnikom na raz. Cały ten napływ myśli przerwał Thane, który zapewne celowo chciał urazić i uwłaszczyć godności Maksa. Podszedł do demona, zatrzymując się jakieś 3-4 kroki od niego.
- Słuchaj demonie... Ty nie bądź taki do przodu, bo to właśnie Ty możesz być tym lżejszym o język. - Białowłosy założył na głowę kaptur, po czym szybko dodał.
- Bym coś jeszcze dopowiedział, ale uznałem, że to nie jest raczej konieczne... Pewnie Cię ucieszy fakt, że mam zamiar iść, a właściwie biec teraz do Laros. - Ustawił się w pozycji jakby do biegu.
- Co do Savante... jest w tą stronę. - Pokazał prawą ręką mniej więcej w kierunku południowo-wschodnim. Ustawił rękę z powrotem, po czym wystrzelił przed siebie jak pocisk.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Ineeya Requev
Oszustka // Szpieg
Ineeya Requev


Rasa : Człowiek
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 8
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyCzw Sty 06 2011, 10:51

Z początku nie skomentowała żadnego wypowiedzianego przez Thane`a słowa. Przyglądała mu się jedynie, analizując w milczeniu to, czego się właśnie dowiedziała. Demon? A to ci dopiero. Zawsze uważała ich za niszczycielską siłę, od której zdecydowanie należy trzymać się z dala. A rozmawiać z nimi? Nie myślała nawet, że jest to możliwe. Odczekała chwilę, a gdy Max skończył mówić i ruszył pędem naprzód pokręciła głową z dezaprobatą.
- Czyli jednak jest głupi - stwierdziła wzruszając ramionami, po czym zwróciła się do jedynej osoby, jaka poza nią pozostała przy potoku. - Hm... Jak to się stało, że Laros zostało zniszczone? Jakie siły?
Ona w przeciwieństwie do chłopaka o białych włosach wcale nie miała zamiaru pchać się tam, gdzie nie jest bezpiecznie. Chciała za to wiedzieć, co się tam wydarzyło. Chciała. Ale czy mogła?
Powrót do góry Go down
http://www.attelir.coolbb.net
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyCzw Sty 06 2011, 13:10

Spokojnie wysłuchał słów już martwego samca. - Bon voyage, kamikaze-kun. - wzruszył ramionami beznamiętnie patrząc jak odbiega.

- Thane. - przedstawił się dziewczynie, po czym się do Niej odwrócił. - Siły wystarczające, bym ledwo uszedł z życiem. Biorąc pod uwagę to jaki tryb życia prowadzę, nie jest to coś ku czemu chcesz ruszyć jak kamikaze... - wskazał głową na kierunek w którym ruszył Max.
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPią Mar 18 2011, 09:47

[z/t]
Powrót do góry Go down
Avenam di Britannia
Królewski Gwardzista
Avenam di Britannia


Rasa : di Britannia
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Wysoki, szarooki i czarnowłosy. Szczupła sylwetka, bez grama zbędnego tłuszczu. Zazwyczaj ubrany na czarno lub biało, ze srebrnymi wstawkami.
Znaki szczególne : : Noszony przez niego miecz oraz szare smutne oczy.
Charakter : Najważniejszy jest dla niego honor. Nigdy nie łamie przysiąg, ponieważ uważa, że są one miarą człowieka, który je składa. Stara się być prawdomówny i pomagać ludziom dookoła, jednak tylko wtedy, kiedy nie zaszkodzi to tym, którym służy.
Broń : Piękny miecz z ogromnym zielonym szmaragdem w rękojeści. Nazywa go Jad Serca.
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Inne konta : -

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptyPią Lip 08 2011, 09:39

Trakt prowadził przez strumień. Poczerniałe resztki spalonego mostu wystawały z brzegu wody, układając się krzywo, niby drwiący uśmiech. Avenam nigdzie nie widział brodu, przez który mógłby przekroczyć spokojnie rzeczkę. Słońce chyliło się już ku zachodowi. Mężczyzna postanowił ruszyć dalej jutro, więc rozpalił ognisko a kilka minut później wyciągnął ze strumienia dużego pstrąga. Smażąc go patrzył w niebo. Nagle cień przysłonił czerwone słońce. Olbrzymi kruk opadł bezgłośnie po drugiej stronie ognia.
-Przyleciałeś na kolację kolego? - Kruk tylko spojrzał na Avenama czarnymi oczami. -Aj Fresunk, zastanawiam się kiedy ktoś ciebie ustrzeli. - Oczy kruka wyrażały teraz niemal oburzenie. Kręcąc głową z rozbawieniem mężczyzna ściągnął rybę i odkroił kawałek dla swego pupila. Następnie sam zjadł swoją porcję. Noc powoli owinęła brzeg czarnym całunem niczym sama śmierć. Avenam leżał obok dogasającego ognia i patrzył w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Avenam di Britannia
Królewski Gwardzista
Avenam di Britannia


Rasa : di Britannia
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : Wysoki, szarooki i czarnowłosy. Szczupła sylwetka, bez grama zbędnego tłuszczu. Zazwyczaj ubrany na czarno lub biało, ze srebrnymi wstawkami.
Znaki szczególne : : Noszony przez niego miecz oraz szare smutne oczy.
Charakter : Najważniejszy jest dla niego honor. Nigdy nie łamie przysiąg, ponieważ uważa, że są one miarą człowieka, który je składa. Stara się być prawdomówny i pomagać ludziom dookoła, jednak tylko wtedy, kiedy nie zaszkodzi to tym, którym służy.
Broń : Piękny miecz z ogromnym zielonym szmaragdem w rękojeści. Nazywa go Jad Serca.
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Inne konta : -

Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 EmptySob Lip 09 2011, 07:49

Następnego dnia, z pierwszymi promieniami słońca Avenam wstał i rozglądając się dookoła przebył strumyk i ruszył w dalszą drogę.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg   Brzeg - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Rwący potok-
Skocz do: