Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 No i ja!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




No i ja! Empty
PisanieTemat: No i ja!   No i ja! EmptyPon Maj 17 2010, 05:21

Jak wszyscy, to wszyscy.

Imię me brzmi Marcin, ale go nienawidzę i dlatego wolę gdy ludzie do mnie mówią Niemiec lub Niemczyk. Dlaczego? Cóż, tak mam na nazwisko Wink Ale jestem Polakiem, spoko Wink

Jaki jestem? Ciężkie pytanie, nie bardzo potrafię opisywać sam siebie. Staram się być gentleman'em, jestem trochę mało ufny, ale jeśli ktoś mi udowodni, że jest wart zaufania to ufam. Lubię robić z siebie debila, nie obchodzi mnie "co ludzie powiedzą" i nie boję się przypałów (chodzi mi o szkołę, jeśli zrobię jakiś kawał nauczycielowi to się przyznam. Dyrcio na mnie nakrzyczy i jestem wolny), tak samo nie jest mi głupio robić dziwne rzeczy na ulicy gdzie są miliardy ludzi bo "oni mnie nie znają to mam ich w dupiu", a niektórzy się nawet ze mnie pośmieją.

Zainteresowania... Cóż, kolejne ciężkie pytanie, bo trochę tego jest. Przede wszystkim, jestem wokalistą. Nie, nie śpiewam, drę kniapę. Czyli growl, te sprawy. Jak nagramy jakiś kawałek to może podrzucę się pochwalić. No a co za tym idzie, muzyka. Muzyki słucham na okrągło, chyba, że przebywam w towarzystwie. Po prostu muszę bo potem zasnąć nie mogę Very Happy Potem piwo! Jeśli bym miał taką możliwość (czyt. więcej czasu i przy okazji pieniędzy) to uznawałbym zasadę "dzień bez piwa dniem straconym". Następna rzecz to... i tu jest problem, bo nie wiem czy najpierw będą gry komputerowe czy sport. Chyba raczej sport, bo tego nigdy nie odmawiam gdy mi zaproponują. No więc ze sportu to gram w kosza, przede wszystkim. Ale żeby uprzedzić niektórych pytania, nie, nie w streetballa. Normalnie w kosza. Potem gram w siatkę, ale to tylko dlatego, że żadnego innego sportu poza tymi dwoma nie uznaję, czyli nie lubię nogi, ręcznej, tenisa i innych. No i wchodzą te gry. Jestem facetem więc to logiczne, że uwielbiam gry. Z reguły siadam po szkole, żeby się odprężyć. Co jeszcze? Książki, tak, zapomniałem o tym. Lubię każdy rodzaj, od romansideł po horrory. Tak samo mam z kinem. Apropos kina, jestem też dobry aktorem xD Znaczy, tak mówią, nie przechwalam się xD

Czego nie lubię. No, tu raczej krótka lista. Nienawidzę zdrady, kłamstwa i użalania się nad sobą. No po prostu jak widzę, że ktoś się nad sobą użala, ciśnienie od razu mi skacze i mam ochotę zniszczyć tę osobę. Nie lubię jeszcze bananów, ale nic nie tracę bo tak czy tak jestem na nie uczulony Very Happy

Boję się przede wszystkim ciemności! Tak, wiem, jak dziecko. Ale co ja na to poradzę? Od zawsze się bałem ciemności. Żeby nie było, nie boję się tego, że coś z tych ciemności wyskoczy, bo nie wierzę w takie bajki. Boję się czystej ciemności, po prostu. Boję się jeszcze wszystkiego, co przypomina osę lub pszczołę, lub szerszenia. Bo jak byłem mały to mnie dwa szerszenie udziabały. I mam lęk wysokości. A to po tatusiu. Tak wiem, mam dużo lęków. Co ja poradzę?

No to to by było na tyle. Pytania?
Powrót do góry Go down
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

No i ja! Empty
PisanieTemat: Re: No i ja!   No i ja! EmptyPon Maj 17 2010, 05:33

Tru! Też nie lubię os, pszczół, szerszeni. I jeszcze komarów! ;x

Jakie romansidła czytasz? :>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




No i ja! Empty
PisanieTemat: Re: No i ja!   No i ja! EmptyPon Maj 17 2010, 05:44

Oh, powiedziałem romansidła, bo dwa czytałem i mi się podobały. Ale to takie romansidła sci-fi. Very Happy Szeptem i sagę Zmierzchu. Very Happy
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

No i ja! Empty
PisanieTemat: Re: No i ja!   No i ja! EmptyPon Maj 17 2010, 05:57

Szeptem jest genialne Very Happy o właśnie ja też kocham czytać i zapomniałam napisać ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





No i ja! Empty
PisanieTemat: Re: No i ja!   No i ja! Empty

Powrót do góry Go down
 
No i ja!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: