Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Akuku ;D

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Akuku ;D Empty
PisanieTemat: Akuku ;D   Akuku ;D EmptyPon Maj 17 2010, 05:55

Się nazywam Aśka. Ładnie prawda? też mi się podoba Wink Jestem, poczekaj zacytuję "cholerną optymistka". Szanuje wszystkich ludzi nie ważne jakich poglądów czy też rasy. Moje wspaniałe motto to: "wystarczy wyciągnąć ręce by dotknąć nieba. Świat widzę przez niebiesko - zielone okulary (bo na różowy mam śmiertelną alergię ;D).
Jestem osobą energiczną i zwariowaną. Lubię tańczyć na ulicy podczas deszczu. Albo nawet jak nie ma deszczu (ostatnio zaliczyłam przystanek). Uwielbiam szaleństwa i wypady z przyjaciółmi. Kocham sport (może nie jestem jakaś świetna, ale i tka kocham). Zwłaszcza uwielbiam pływać. W niektórych może jestem kaleką, ale przynajmniej dobrze się bawię.
Kolejną moja pasją jest aktorstwo! Wszystkie plany przyszłościowe kierują się właśnie w tym kierunku. Baaardzo bym chciała grać w teatrze ;D
Co jeszcze... ojoj sporo tego ;d no więc lubię grać na instrumentach (na razie uczę się grać na gitarze, w planach fortepian i skrzypce Wink)
Rysowanie to kolejne hobby. Pracę trochę amatorskie, ale ćwiczę ćwiczę i jakoś tak coraz ładniej Wink
Taniec (mój sens życia) cały czas słucha muzyki. Nawet jak się kąpie. Na przerwach trochę potańcuję. Żyć bym nie mogła bez tańca! Trochę też śpiewam. Chciałabym zagrać w musicalu to trzeba Wink choć w sumie to lubię śpiewać. Nawet teraz wyję do księżyca.
Gadatliwa ze mnie osoba, ale znam umiar.
Moim hobby jest śmiech ;D to kolejna rzecz bez której żyć bym nie mogła. potrafię śmiać się nawet z słowa "budyń" ale takie odloty to mam po słodyczach. Słodycze działają na mnie jak na piwo. A co do piwa to stanowczo mówię NIE! bo uważam że to dla sztywniaków bo na trzeźwo nie potrafią się bawić ;D a to dopiero sztuka ;D
Kocham czytać książki! Wszystkie! Byleby były ciekawe ;D
Gardzę kłamstwem, zdradą, oszustwem i rasizmem. Każdy człowiek powinien być sobie równy.
No i jestem patriotką. Szanuje nasz polski język i kulturę!
Myślę że poznacie mnie mnie jeszcze bo tego za dużo jest do pisania, a trochę jestem leniwa Wink
Pewnie o większości i tka zapomniałam. Cała ja ;D
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Akuku ;D Empty
PisanieTemat: Re: Akuku ;D   Akuku ;D EmptyCzw Maj 20 2010, 02:59

I ma takie samo nazwisko jak ja ;D
Powrót do góry Go down
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

Akuku ;D Empty
PisanieTemat: Re: Akuku ;D   Akuku ;D EmptyCzw Maj 20 2010, 04:02

A ja napiszę tylko: Dobre piwo nie jest złe. Dziękuję za uwagę xD
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Akuku ;D Empty
PisanieTemat: Re: Akuku ;D   Akuku ;D EmptyCzw Maj 20 2010, 04:31

jak kto lubi... osobiście mnie ono nie smakuje, a jak za dużo wypije to główka boli Wink po piwie mam złe wspomnienia Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Akuku ;D Empty
PisanieTemat: Re: Akuku ;D   Akuku ;D Empty

Powrót do góry Go down
 
Akuku ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: