Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Faoś się też nie wstydzi.

Go down 
+3
April Daver
Loara River
Faolán d'Laroux
7 posters
AutorWiadomość
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Maj 17 2010, 10:03

Jak wszyscy, to i ja. Chociaż ostrzegam, nie jestem zbyt ciekawą osobistością Smile

Mam piętnaście lat, moje imię zaczyna się na A (i kończy też na A). Nie lubię go, więc nie podaję. Urodziłam się 14 grudnia 1994r. i wynika z tego, że jestem najmłodszą dzieciną w mojej klasie. Zodiakalny strzelec. Nie przepadam za opowiadaniem o sobie...
Moje pasje? Przede wszystkim fora takie jak to. Mówię o sobie żartobliwie: po prostu stary, forumowy wyjadacz. Na PBFach gram już chyba trzeci rok i nie zamierzam tak łatwo odpuścić. Poza tym słucham ogromnie dużo muzyki (mój profil w last.fm), nie umiem się określić w jednym gatunku muzycznym. Potworna fanka anime/mangi! Ulubione serie ~ Death Note, Gravitation, Chobits, D.N.Angel, Sailor V, Koihime Musou i kilka innych pereł. Oglądam też właściwie dużo filmów, szczególnie komedii. I książek dużo czytam. Ale uczyć się nie lubię. Kocham geografię. Fanką Yaoi też jestem. I podziwiam emo.

No, z grubsza coś o mnie wiecie. Na koniec jeszcze trochę dziwactw, żeby było weselej: nienawidzę Zmierzchu, mój ulubiony sport to snooker, w rzeczywistości jestem nieśmiała i za bardzo skryta, kocham tworzyć męskie postacie na forach, nie lubię poniedziałków, jestem ateistką, kocham powidła śliwkowe.
Amen.

Pytanka? Very Happy
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Maj 17 2010, 19:12

Masz na imię Ania? Faoś się też nie wstydzi. 812989

Nie martw się - moja koleżanka obchodzi urodziny 29 grudnia Wink

Yyy... też nie lubię poniedziałków xD A serio jesteś ateistką? :>
Powrót do góry Go down
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Maj 17 2010, 22:57

Nie, nie Ania XD. Hyhy. Tak, serio... Chociaż to trochę dziwnie wygląda przy typowej, katolickiej rodzinie która za nie-pójście do kościoła grozi Ci szlabanem... T^T
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyWto Maj 18 2010, 02:01

Oj, no widocznie tego nie tolerują ;<

No to... Anita! Faoś się też nie wstydzi. 812989
Powrót do góry Go down
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyWto Maj 18 2010, 02:19

Też nie XD mwahahaha. ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyWto Maj 18 2010, 03:19

Ej, ja lubię kalambury. Alicja?
Nie wiedziałem, że takie gierki też można zaliczyć do sportu O.o To w takim razie ja uwielbiam bilarda a o tym nie napisałem O.o

A teraz serio. Ja mam dwa pytania:
-Za co podziwiasz emo? Co takiego zrobili?
-Dlaczego jesteś ateistką? Znaczy, w sensie takim, że tak o, po prostu nie wierzysz w Boga? No chodzi mi o to, żebyś rozwinęła tę myśl, że jesteś ateistką Very Happy Ponieważ sam jestem i chcę poznać powody innych Very Happy
Powrót do góry Go down
April Daver
Uzdrowicielka
April Daver


Rasa : Aasimar
Skąd : Altar
Wiek postaci : 34
Liczba postów : 105
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyWto Maj 18 2010, 03:31

Pewnie Agata albo Agnieszka Razz
Powrót do góry Go down
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyWto Maj 18 2010, 09:04

Agata, uhh.

Klaran:
Tak, snooker (nie bilard!) to sport, tyle że jest mało znany i powiedzmy sobie... mało ekscytujący dla przeciętnego pożeracza chleba. Nieważne zresztą. ^^

Emo, emo. Odpowiedź jest całkiem prosta, spodobali mi się, bo są inni i dobrze się z tym czują (stereotypy należy zdeptać, bo są gó.. warte!). Poza tym mają świetny styl ubierania, fryzury oraz muzykę, którą kocham, kocham bezgranicznie. <3 Ja odrzucam myślenie, że to wyrzutki społeczeństwa z żyletkami powbijanymi w ręce, wiecznie zapłakane i jęczące, jaki to świat jest zły. Oni mają swój świat i należą im się za to brawa. Jak dla mnie.

A mój ateizm? Sprowadza się do uporczywego przekonania, że Boga nie ma. Mam kilka osobistych żali pod adresem kościoła, który już całkowicie odrzucam. Dla mnie nie ma dowodów, na to, że jakiś tam stwórca istnieje, a podpieranie się Biblią to porażka (ale tonący brzytwy się chwyta, jak mówią). Nie umiem wierzyć w to, czego nie widziałam, po prostu. No, to tak w telegraficznym skrócie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptySro Maj 19 2010, 03:18

Ależ ja wiem, jaka jest różnica między snookerem a bilardem ;P I podziwiam ludzi, którzy potrafią w snookera grać, lubię na to patrzeć, ale nie mam nerwów żeby samemu w to grać, wolę bilarda.

A teraz pozwól, że coś ci wyjaśnię. Styl ubierania, a właściwie w ogóle ich styl to jedno wielkie złodziejstwo. Dlaczego? Bardzo proste. Krata- pierwotnie należy do Ska, obcisłe spodnie- Metal, dziwne fryzury- Punk, luźna bluza- Skate, mrok- Goth. Wybacz, ale nie chce być inaczej. Odrzucasz myślenie, że to wyrzutki? A ja nie, ponieważ są takimi wyrzutkami. To co mam na myśli sama napisałaś. Mają swój własny świat. Wyalienowali się od społeczeństwa, więc są wyrzutkami. Jeżeli spotkałaś emo bez żyletek i nie twierdzących że świat jest zły, nie czarujmy się, nie spotkałaś prawdziwych emo, tylko tych, którzy się tak ubierają. Bo wybacz, ale mój dobry kumpel w to wpadł i dopóki go za szmaty z tego nie wyciągnęliśmy tak się właśnie zachowywał (zaznaczam, że nie był sam, tylko był w grupie... z tego co pamiętam około 15 osób, wszyscy byli tacy sami) i zetknąłem się jeszcze z kilkoma innymi przypadkami. Uwielbiasz ich muzykę? Chyba ich potwora. Prawdziwą muzykę, nazywaną EmoCore'm zniszczyli I TO była naprawdę świetna muzyka. To co teraz jest to chłam. Nie ma nic wspólnego z dawnym EmoCore'm. Dziękuję za uwagę, pewnie Cię zanudziłem i nie wierzysz w ani jedno słowo, ale kiedyś się przyglądnij, zobaczysz.

A teraz kolejne pytanie odnoście twojego ateizmu. Napisałaś, że podpieranie się Biblią to porażka. A przeczytałaś ją? Jeśli tak, to zrozumiałaś chociaż część?

PS. Odpowiedź na twoje pytanie, które sobie pewnie pomyślałaś jak zobaczyłaś tę wiadomość:
-Tak, jestem dyskutantem. I nie, nie wymądrzam się, tylko staram się coś wyjaśnić.
Powrót do góry Go down
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptySro Maj 19 2010, 03:50

A nie lepiej po prostu olewać emo? Ludzie, macie własne życie- cieszcie się nim x_x

Och, zaiste, iż snooker jest fajny, aczkolwiek w rzeczywistości nie praktykowałam Sad

Yyy, też mam last.fm, jak jesteś zainteresowana to podam link ^^
Powrót do góry Go down
Alucard vi Britannia
Dowódca Królewskiej Gwardii
Alucard vi Britannia


Rasa : vi Britannia
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 34
Obecny wygląd : Avatar, podpis
Znaki szczególne : Czarna szata. Często ma założony kaptur na głowie. Wygląda jak zakonnik.
Charakter : W Karcie postaci.
Broń : Podpis
Przyjaciele : Leocadio
Wrogowie : Obojętne mu kogo ma zabić. Jeżeli będzie taki rozkaz, to możesz być ty.
Wierzchowiec // kompan : Gryf - Arthur
Liczba postów : 353
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Banner
Inne konta : Brak

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptySro Maj 19 2010, 04:30

Połowa mojej klasy była Emo, musieliśmy ich ratować, żeby się nie cieli, debile.

A co do ateizmu, też nie wieże w Boga, jaki kościół przedstawia, dla mnie to jest wszystko gówno prawda, ponieważ ja wolę wierzyć w naukę. Bóg, jako człowiek i który ciągle ma jakieś plany wobec nas to bezsens.
Powrót do góry Go down
Faolán d'Laroux
Łazęga - filozof
Faolán d'Laroux


Rasa : Aasimar
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 35
Liczba postów : 56
Pełniona funkcja : zwykły user ^^
Skąd wiemy o forum? : Banner.

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptySro Maj 19 2010, 06:53

Owszem, nie przeczę, że emocore nie jest świetne, bo takim jest, ale ten "potwór", jak go nazwałeś, drogi Klaranie, wcale nie taki straszny, jak go malują. Istnieje wiele różnych, równie dobrych gatunków, których słuchają przedstawiciele tej subkultury (post-hardcore na przykład, który uwielbiam osobiście).
A co do tego, kto się tnie, a kto nie, właściwie zależy od psychiki. I nie będę w sumie się wykłócać która wersja tró emocha jest prawdziwa, owszem spotkałam parę takich, którzy mieli problem ze światopoglądem i żyletkami, ale to jednostki.
Właściwie, to było tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać ^^.

A co do ateizmu: owszem, czytałam, swego czasu byłam zaintrygowana Apokalipsą. I rozumiem bardzo dużo. Niekoniecznie właśnie tej części, ale ogólnie. I sądze, że to się ma nijak do rzeczywistości, ot co.

/ Rashell, a podaj Very Happy
Powrót do góry Go down
Sethy Caliro
Pałacowa bibliotekarka
Sethy Caliro


Rasa : Heliv
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 18
Obecny wygląd : Szczupła, niewysoka (160cm),czarne długie włosy.
Znaki szczególne : Jasna cera i mała blizna na klatce piersiowej.
Charakter : Trudno okreslić ale raczej miły. Ale też i bardzo zmienny.
Broń : Kosa o czerwonym ostrzu.
Liczba postów : 465
Pełniona funkcja : MG/Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : From Loara

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Cze 28 2010, 02:02

hmm czemu nie widać pierwszego posta?? a może to tylko u mnie
bardzo zaciekawiło mnie kiedy masz urodziny a tegoż nie widzę...
Powrót do góry Go down
http://www.bazgroly.zafriko.pl
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Cze 28 2010, 02:12

ty, i tutaj jest tak, jak w spisie ras == Coś z serwerem jest nie tak! Mam nadzieję, że to minie.
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Cze 28 2010, 06:28

Rukii, już widać ^^'
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sethy Caliro
Pałacowa bibliotekarka
Sethy Caliro


Rasa : Heliv
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 18
Obecny wygląd : Szczupła, niewysoka (160cm),czarne długie włosy.
Znaki szczególne : Jasna cera i mała blizna na klatce piersiowej.
Charakter : Trudno okreslić ale raczej miły. Ale też i bardzo zmienny.
Broń : Kosa o czerwonym ostrzu.
Liczba postów : 465
Pełniona funkcja : MG/Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : From Loara

Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. EmptyPon Cze 28 2010, 06:42

och czyli i tak miesięcznie jestem młodsza ^' choć nie rocznikowo ^'
Powrót do góry Go down
http://www.bazgroly.zafriko.pl
Sponsored content





Faoś się też nie wstydzi. Empty
PisanieTemat: Re: Faoś się też nie wstydzi.   Faoś się też nie wstydzi. Empty

Powrót do góry Go down
 
Faoś się też nie wstydzi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: