Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 No to jedziemy!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 02:26

Dobra zaczynamy walca. Ja się zwę Karol. Brak drugiego imienia i się ciesze po pewnie dostałbym jakieś debilne. Dobra mniejsza. Lat 15 i działam właśnie w 2 klasie gimnazjum. Co tu mówić więcej... Z wyglądu nie wyglądam na szczególnie przystojnego [ i za takiego się nie uznaje]. Problemy z nadwagą... I wszystko jasne. Poza tym blond włosy i hm... Jak tak spojrzę w lustro to wydaje mi się że mam szare oczy... Starczy szczegółów? Mam nadzieje. A teraz to co tygrysy lubią najbardziej. Charakter. A więc... Ciężko mnie określić w jednym zdaniu. Tutaj zebrałem sobie opinie emo [nie zgadzam się] - sovieta [z tym się już zgodzę. Wiwat matka Rosja!] A co do samego charakteru. Ciężko na mnie powiedzieć że jestem "normalny"... Jestem nie normalny i się przyznaje... A no i jestem cholerykiem. to znaczy bardzo nerwowy i impulsywny. Mam też bardzo charakterystyczny styl pisania. Nikt u mnie w klasie nie umie używać takich dobranych słów i tak długich rozważań w zwykłym zadaniu jak ja. Jak coś jeszcze na temat charakteru chcecie wiedzieć to pytać. A teraz dalej. Muzyka. Cóż ciężko podpasować mojemu gustowi muzycznemu [jak narazie tylko Sabaton jako cały zespół i wszystkie utwory mi się podobają.] A no i Requiem for a dream... Forever the best. Zainteresowania. Hm... Grać lubię. W piłkę nożną,siatkową,badmingtona też lubię. Ulubiony przedmiot... Angielski i chemia [co za wybuchowa mieszanka Wink ]. A wracając do komputera. Gram w pbfy ale także w zwykłe gry... Bynajmniej nie mówię o bezmyślnych strzelankach [nie mówię że nie ma]. Chociaż w kilka też lubię grać... Ale uwielbiam gry strategiczne... O tak jestem strategiem... Strategiem który uwielbia sztucznie dłużyć bitwy aż zdobędzie miażdzącą przewagę. Co jeszcze? Ach jestem fanem gier resident evil [film to zupełna pomyłka. Nie powinien mieć w nazwie nawet resident evil]. I ogółem uwielbiam gry Capcomu... Ach oni są najlepsi w tym co robią.

Jeśli jeszcze coś chcecie pytać to jestem otwarty na pytania.
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 02:29

Oglądałam Resident evil. Fabuła dość... typowa, ale bardzo podobała mi się postać hologramu tego głównego komputera ;D
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 02:35

Red Queen to się zwie. Pierwsza i druga część jeszcze jak cię mogę ale zagłada... Pożal się boże.
A pro po w zagładzie [3 część] jest White Queen to samo co w re 1 Red Queen tylko biała.
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 02:41

Obejrzałam na razie pierwszą, ale mam zamiar obejrzeć dwie pozostałe ^^ Jak będzie - się okaże.
Powrót do góry Go down
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 03:08

Widzę towarzyszu, że też lubicie Sabaton :3 Zgapiacie, sowiecka małpo!
Impulsywny i nerwowy- kuffa, znów zgapiasz...

Dobra, a teraz pytanko, dotyczące gier. Nawet kilka pytanek.
- ulubiona strategia?
- grasz w RPG?
- ulubiona gra w ogóle?
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 03:27

To ty zgapiasz ode mnie kapitalistyczny jełopie.
A teraz odpowiedzi na pytania:
Ulubiona moja strategia to command & conquer generals zero hour [ale red alert też niczego sobie],jeszcze przełknę heroes of might and magic 5.
Gram i lubię je dosyć. Jednak nie gram w diablo o nie... Nie gram w to.
Ulubiona gra... Ciężko wybrać. Mam kilku kandydatów. Wspomniany generals zero hour, resident evil 3,gothic,wizardry 8, Worms 3D,Painkiller czarna edycja... Po burzy mózgu decyduje że ulubiona gra to... [Fanfary proszę.]
Painkiller!
Powrót do góry Go down
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 05:22

Pff, ja wiem swoje, ty wiesz swoje. I wszyscy zadowoleni.

Painkiller... dużo słyszałem, ale grać to za Chiny ludowe nie grałem. Ale życia jeszcze trochę zostało, więc prawdopodobnie zagram :3
Wormsy 3D? Nie miałbyś ze mną szans Razz
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyPon Maj 24 2010, 05:26

Daj tylko schemat 30sekund linka,spadochron,bazooka,granat i patrz jak cię rozwalam Razz . Jak byś mnie szukał po wormnecie to mój nick to [WHO]-Kelchesse [tak wiem że dziwny... Ale go lubię Razz ].
Powrót do góry Go down
Alex Volven
Wojownik
Alex Volven


Rasa : Aasimar
Skąd : Podróżnik
Wiek postaci : 28
Obecny wygląd : Wysoki chłopak z jasnymi włosami i czerwonymi oczami
Znaki szczególne : Tatuaż na szyi.
Charakter : Dobry, broni słabszych
Broń : Lekki miecz
Przyjaciele : brak
Wrogowie : brak
Liczba postów : 17
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Topka

No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! EmptyNie Sty 09 2011, 04:34

Stary O.o Może jesteśmy bliźniakami? xD
A co do szczegółów:
- Masz Gothica i ja też
- Masz Wormsy i ja też
- Masz Painkillera czarną edycję i ja też
Jesteśmy jak dwie krople wody!
Też towarzyszu słucham Sabatona
Powrót do góry Go down
Sponsored content





No to jedziemy! Empty
PisanieTemat: Re: No to jedziemy!   No to jedziemy! Empty

Powrót do góry Go down
 
No to jedziemy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: