Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz

Go down 
+14
Lady Sea
Kel Al'Silah
Jonas Renske
Maya Diomeder
Jade Alive
Adachi Aokawa
Kei Sone
Sethy Caliro
Kyoji Kuroki
Raziel Morthin
Aelae Riennei
Roten Rokudo
Avven
Sinikar Lekler
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Cmentarz   Cmentarz EmptyPon Maj 24 2010, 05:41

Czyli cały teren cmentarza. Groby,krypty,mauzolea. I wiele innych atrakcji. Najgorsza rzecz dla człowieka z nadciśnieniem to przyjście tu w środku nocy... Bez towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Maj 25 2010, 01:57

Szepty i cichy powiew wiatru napawał strachem. Gęsta mgła przeobrażała się w cienie. Nagle wejście gdzieś znikło i Avven stanęła sama na środku cmentarza.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Maj 25 2010, 05:15

[Mam nadzieje że nie zaszkodzę jeśli wpadnę.]
Sinikar przelatywał nad miastem. Nie wielu zwracało na niego w ogóle uwagę bo z takiej odległości nie wyróżniał się od zwykłych ptaszysk. Gdy przelatywał nad cmentarzem poczuł coś dziwnego. Tracił powietrze... Nie mógł oddychać. Coś go dusiło. Przestał lecieć a zaczął spadać w dół. Jeszcze spadając w dół na moment sięgnął wzrokiem do wymiaru spektralnego. Jakiś duch go dusił... Wiadomo co zrobić. Ręka Sinikara podobnie jak miecz który trzymał zaczęły iskrzeć w kolorze szafiru. Wykonał jedno cięcie. W świecie spektralnym był to błysk gdyż zabił ducha. Niestety nie zdążył wychamować i z hukiem [nie tak mocno jak spadając z kilkuset metrów] uderzył o ziemię nie daleko Avven. Podniósł się nieco chwiejąc. Wszystko go bolało. - Czemu to zawsze przydarza się mnie? Mrukną sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyPią Maj 28 2010, 22:00

Nagle Avven usłyszała dziwny dźwięk. Szybko się odwróciła, szukając wzrokiem źródła niepokojącego dźwięku. Zrobiła krok do przodu, ale nogi jej drżały, a mgła zasłaniała widoczność.
- Jest tu kto? - zapytała drżącym głosem.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyPią Maj 28 2010, 23:49

- Chyba jest... Powiedział i zaczął szukać przez mgłę osobę która wydawała owy głos. Po kilku dłuższych chwilach szukania w końcu natknął się na nią. - Czy to ty nie byłaś przypadkiem z Alucardem w restauracji? Eh rety jak zwykle zapomniałem. Sinikar ukłonił się. Po chwili trwania w ukłonie podniósł się do pionu. - Sinikar.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySob Maj 29 2010, 23:19

- Avven... - przedstawiła się nie pewnie. Przyjrzała się mu, a kącik ust z każdą sekundą unosił się coraz wyżej.
- Tak to ja. - odparła już trochę pewniej. - co ty tu robisz? jeśli mogę wiedzieć. To miejsc raczej nie należy do przyjaznych. - odparła rozglądając się nerwowo.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 01:10

- Niech pomyślę... Przelatywałem nad cmentarzem ale duch mnie ściągnął na ziemię... Najwidoczniej jak wspominał Raziel będą się na mnie rzucać chmarami skoro mogę poruszać się po wymiarach duchów i materialnym. I niech cię nie zdziwi słowo przelatywałem. Mówiąc ostatnie zdanie rozłożył skrzydła. - A ty co tu robisz? Raczej nie wyglądasz jakbyś tu przyszła pozwiedzać... Spytał z lekkim uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 01:53

Avven przez chwilę zafascynowana przyglądała się jego skrzydłom.
- W moim wypadku to mogła się tylko zgubić... - odpowiedziała, przypominając sobie o pytaniu.
- Raziel... - przypomniała sobie. - chyba go znam. - stwierdziła mówiąc jakby do siebie. Spojrzała na Sinikara, marszcząc czoło.
- Czekaj, czekaj... jakie duchy? - jej mina była trochę zaniepokojona. Mimo, że wcześniej ów Raziel mówił jej że nic jej raczej nie grozi, to i tak nie darzyła większą sympatią tych stworzeń. Po chwili jednak klepnę się w czoła.
- Na tak jesteśmy na cmentarzu... - mruknęła. - a czy to prawda, że jest tu opuszczone mauzoleum? kiedyś słyszałam, że mają tam jakiś skarb... - jej oczka błysnęły chytrze. Na sam dźwięk słowa "skarb" jej rączki szykowały się do rabunku, ale nikt nigdy nie spodziewał się tego po niej. Kto by podejrzewał drobną, niewinną dziewczynkę o kradzież?
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 02:03

- Nie pytaj mnie ja tu jestem przejazdem z innego wymiaru. Powiedział lekko się śmiejąc. - Raziel to ten koleś od zabijania duchów. Jakie duchy? A wszystkie po kolei które tylko mnie wyczują. Kiedy doszły do niego słowa o jakimś skarbie w mauzoleum skrzywił się nieco. - A co TY chcesz od tego mauzoleum? Spytał przyglądając jej się uważnie. - Trochę tu mglisto nie? Mówiąc to uniósł dłoń do góry. Przez chwilę trzymał ją w górze po czym błyskawicznie klękając na jedno kolano położył ją na ziemi. Mgła opadła do tego stopnia że była na ziemi i ani Sinikar ani Avven nie widzieli swoich butów. Ale za to widzieli całe otoczenie jak na dłoni. - Zdecydowanie lepiej prawda? Spytał ponownie się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 03:24

- Niezła sztuczka... - stwierdziła z uśmiechem, po czym zmarszczyła nos.
- Coś ty taki podejrzliwy? - zapytała. - tylko słyszałam o tym mauzoleum i byłam tylko ciekawa czy rzeczywiście takie istnieje. - dodała jakby recytowała wiersz. Postanowiła jednak szybko zmienić temat by nie nabrał większych podejrzeń.
- Czemu duchy miałyby się do ciebie doczepić? - zapytała, zaczesując włosy do tyłu.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 06:24

- Bo potrafię to? Spytał i nakreślił w ziemi pół okrąg po czym wykonał gest dłonią jakby coś odpychał i zniknął. Trafił do wymiaru duchów. - Sporo ich tu. Powiedział w świecie duchowym. - Podobnie jak Raziel potrafię przenosić się między tymi wymiarami. Na cmentarzu było sporo duchów błądzących bez celu... Jeden krążył wokół Sinikara... Źle mu z oczu patrzyło. Sinikar wyjął białe ostrze i odciął łeb duchowi. Jaskrawe niebieskie światło błysnęło tuż przed Avveną. Po czym wrócił do wymiaru materialnego. - A podejrzliwy jestem z natury. Powiedział już w wymiarze materialnym.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 06:47

Avven przyglądała się temu widokowi jak zaczarowana. Wszystko to było dla niej nowe i czasem przerażające. O dziwo strach był dla niej obcy. Nie znała tego pojęcia, ale będąc na tym cmentarzu powoli go poznawała.
- Trochę im się nie dziwię... - stwierdziła, marszcząc czoło, gdyż nie była pewna co dokładnie się stało. Po kilku chwilach w głowie układał się jej plan.
- Więc jeśli tak te duchy cię nie lubią to czemu nadal tu stoisz? - zapytała z nutką ciekawości. Przyglądała się mu uważnie. "Jest podejrzany... będzie trudniej" pomyślała Avven.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 07:19

- Bo ja wiem... Bo nie mam nic ciekawszego do roboty na ten moment. Powiedział znów się uśmiechając. - A więc... Chyba po coś tu przyszłaś prawda? Mogę się dowiedzieć po co? Może ci pomogę? Spytał a w głosie miał nutkę troski.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 07:30

Avven uśmiechnęła się pod nosem.
- Miło, że chcesz pomóc. Jak już wspominałam to, gdzieś tu jest mauzoleum. Nie mam gotówki, a kilka złotych monet każdemu się przyda. - odparła zachęcająco. - według opowieści, nie wiem czy prawdziwych, ale gdzieś na tym cmentarzu jest mauzoleum ze skarbem. Ty się znasz na duchach i umiesz je pokonać, wiec może mi pomożesz? - zapytała, zagryzając odruchowa wargę. - a jak tu jesteśmy i nie mamy co robić to czemu nie wykorzystać takiej szansy? - zapytała, unosząc zachęcająco brew...
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 07:36

- Mi akurat tylko woda do życia potrzebna ale jak chcesz to mogę ci pomóc. Sinikar strzelił z palców wydając głośny trzask rozruszanych kości. - Masz mniej więcej pomysł gdzie to mauzoleum czy szukamy na oślep? Spytał rozprostowując trochę małe ruchliwe kości.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 07:52

"A jednak..." pomyślała, z chytrym uśmieszkiem, którego Sinikar nie mógł zauważyć. Jej czarna strona wzięła górę.
- Na północ od centrum... - odparła tajemniczym tonem. - tak słyszałam w opowieściach... - dodała słodszym głosem, przeszywając go wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 07:54

- Ruszajmy zatem. Powiedział Sinikar i ruszył w kierunku wskazanym przez Avven. " Czy ja o czymś zapomniałem? " Pomyślał idąc w kierunku owego legendarnego mauzoleum.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 08:00

Minęło jakieś pół godziny, ale Avven nie była pewna. Nie znała się na godzinach.
- Jakoś nic nie widać... - mruknęła pod nosem. - jesteś pewien, że to północ? - zapytała trochę głośniej. Znów słyszała szepty, które ją zagłuszały. Nie wiedziała do kogo należą, ale miała złe przeczucia...
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 08:04

- Jestem tego pewien ale mogę sprawdzić. Sinikar nakreślił na ziemi symbole przypominające bieguny kompasu. Wbił w środek miecz a jego cień wskazał w lewo. - O cholera. Idziemy na zachód. Dobra faktycznie to nie północ. Powiedział lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 08:09

Avven uśmiechnęła się.
- Na pewno? ja się nie znam na kierunkach... - odparła, spuszczając głowę. Oczy lekko jej się przymykały. Była zmęczona, ale nie chciała tego okazywać.
- No to prowadź.... ja nie koniecznie mam dobrą orientacje. Nawet nie wiem jak stąd wyjść...
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyNie Maj 30 2010, 08:13

Sinikar widząc mrużącą oczy Avven uśmiechnął się. Kiepsko jej szło maskowanie zmęczenia - O rety dopada zmęczenie prawda? Mam na to metodę ale to może być trochę "zimne" Mówiąc to dotknął barku Avven a poczuła przypływ sił jak i zimny dotyk Sinikara. - Lepiej?
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 02:34

Avven uśmiechnęła się. Po plecach przeszedł przyjemny, zimny dreszcz. Kiwnęła głową i w tym samym momencie naszły ją wyrzuty sumienia. O mauzoleum słyszała, ale same złe rzeczy. Jednak pokusa znalezienia chociaż sakiewki złota była wyjątkowo kusząca. Avv zwykle mało jadała. Czasem głodówka trwała około tygodnia. Nic dziwnego, że zaczęła kraść. Inaczej nie potrafiła. Ludzie ją przerażali.
- Dziękuję... - spuściła głowę. - daleko jeszcze? - spytała, unosząc spojrzenie na Sinikara. - bo już trochę idziemy i nie widzę w tym sensu. Zwłaszcza, że to miejsce nie budzi sympatii.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 02:46

- Być może tak być może nie... Jak nie znajdziemy za kilka chwil tego mauzoleum to cóż... Będzie trzeba iść. Powiedział pogodnym tonem i ruszył na północ. W końcu sam już tracił nadzieję ale właśnie wtedy, chodząc między nagrobkami trafili na mauzoleum. - To chyba to. Powiedział Sinikar i podszedł do mauzoleum. Czuł że jest pełne zła i cierpienia które aż odrzucało go. - To miejsce... Jest pełne zła i cierpienia... Powiedział jakby sam do siebie po czym wszedł do środka.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 03:05

Roten przyszedł na cmentarz. Kiedyś, gdy był młodszy, zwykł odwiedzać takie miejsca o wiele częściej. Nie żeby był zainteresowany pogrzebami czy truposzami, ale uwielbiał dostarczać sobie rozrywki poprzez straszenie ludzi, z czym problemów nigdy nie miał. Tym razem przyszedł tu po prostu z przyzwyczajenia, na spacer. Niektórzy ludzie wybierają parki, inni wzgórza, jeziora, a on... cmentarz. No, ale każdy ma swoje upodobania. Roten ze swoją przeszłością od urodzenia miał kontakt z trupami. Co prawda ożywionymi, ale co za różnica.

Mężczyzna w tej mniej więcej chwili, gdy Sinikar z Avven byli już przy mauzoleum, przechodził obok i zatrzymał się na ich widok. Pierwsza myśl, jaka przyszła mu do głowy, to... Rabusie. Kto normalny udaje się o tej porze do mauzoleum? Po co miałby odwiedzić takie miejsce? Oczywiście była jeszcze możliwość, że to para jakichś głupich nastolatków, którzy pragną wrażeń, ale ciemnowłosemu w to nie specjalnie chciało mu się wierzyć, bowiem Sinikar nie wyglądał na tak młodego i niedoświadczonego osobnika.
- Dobry wieczór.
Powiedział głośno, uśmiechając się przy tym lekko. Był ciekaw, jaka będzie ich reakcja na to, że ktoś obcy się zjawił i ich obserwuje. Na podstawie tego, co zrobią, zamierzał ocenić, jakie są ich zamiary, toteż bardzo uważnie się im przyglądał.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 03:15

Gdy usłyszał słowa Rotena zatrzymał się i wyszedł z mauzoleum. Czuł od Rotena coś czego nienawidził od początku swojej egzystencji... Smród czarnej magii. - Dobry wieczór. Powtórzył po Rotenie próbując być miłym ale przeszył te wypowiedź niechęcią do Rotena. - Co sprowadza taką osobę jak ty w takie miejsce jak to? Spytał próbując odczytać z Rotena ile tylko mógł. Zaciekawiła go jedna rzecz. Czerwone oko. "Przeklęty..." Wpadło mu do umysłu. Rzadko widywał takich szaleńców którzy potrafili się nawet przeklnąć dla większej potęgi. Gdy tak szedł krok za krokiem i przystanął opierając się o nagrobek,owa nagrobek zaczął przemarzać. Po kilku chwilach wyglądał niczym kryształ lodu ale Sinikar się tym nie przejął a raczej nie zauważył tego. Był już przyzwyczajony do tego że wszystko wokół niego zamarza.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 07:49

Mężczyzna uśmiechał się do Sinikara i przymrużywszy lekko swe oczęta odpowiedział pytaniem na pytanie.
- Taką osobę jak ja? A jaką osobą jestem?
Nie żeby chciał uniknąć odpowiedzi, bo ta była banalna, jednak zamiast udzielać jakichkolwiek informacji, nawet najbardziej błahych - komukolwiek - Roten wolał wpierw sam czegoś się dowiedzieć, o ich osobie. Roten wbił dolną część trójzębu płytko w ziemię, a potem oparł się na nim, z uśmiechem przypatrując arcymagowi i małpiej złodziejce.
- A was co tu sprowadza? Chyba nie zamierzacie wykraść żadnych cennych relikwii z mauzoleum? Ani przypadkiem ożywić jakichś trupów?
Rzekł. Zadając drugie pytanie z tej serii spojrzał wymownie na kobietę, zaś trzecie skierował jakby do arcymaga, którego, co ironiczne, podejrzewał o to samo, o co ten podejrzewał Rotena - uprawianie czarnej magii. Bowiem, czego osoba parająca się magią może poszukiwać na cmentarzu, w kryptach lub mauzoleach? Rotenowi tylko to przychodziło na myśl.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 09:20

Sinikar coś próbował powiedzieć ale dotarło do niego co zrobił... Pomógł Avven w kradzieży. Zrobił zdziwiony wyraz twarzy i spojrzał się na Avven. - Tyyy... Mruknął do niej. - Później pogadamy. Powiedział po czym wrócił wzrokiem Rotena. - Wracając do twoich pytań... Zabrzmi to dziwnie ale ja spadłem z nieba po ataku ducha. A tu dowód na to że spadłem. Powiedział i rozłożył skrzydła. - Wracając dalej. Ja nie wiem czy ona chce coś ukraść... Chciała tylko bym jej pomógł odnaleźć mauzoleum... A zabawę w nekromancję zostawiam takim jak ty... Powiedział ostatnie zdanie pogardliwym tonem do Rotena.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 10:39

Roten zaśmiał się cicho, wesoło, bardzo spokojnie i przyjemnie. Można by powiedzieć, że wręcz i uprzejmie.
- Ach, ależ ja też tego nie wiem. Po prostu próbuję domyślić się, co taka śliczna parka jak wy, robi w takim okropnym miejscu jak to.
Powiedział w iście teatralnym stylu, a mówiąc "śliczna" wzrok wymownie skierował na Avven, coś tym sugerując. Przy tym też wyjął trójząb z ziemi i elegancko podpierając się nim nieznacznie, zrobił kilka kroków do Sinikara i Avven.
- Spadłeś z nieba po ataku ducha...
Powtórzył te słowa, westchnął i pokręcił głową jakby z zawodem oraz wielką dezaprobatą.
- Czemu niby jakiś duch miałby Cię atakować? Chociaż osobiście, wcale nie znam się na tym, to przecież na ogół nie sprawiają problemów.
Mówiąc o tym, że nie znał się na duchach, kłamał, ale jego ton głosu i zachowanie, podczas gdy mówił prawdę jak i ten, gdy kłamał, był nie do odróżnienia. Starał się sprawiać wrażenie osoby totalnie niezajmującej się praktykami demonicznymi i nekromancją, co jednak psuło tylko to jego nieszczęsne, przeklęte oko.
- Może więc jednak przyznasz się, że chcesz ożywić demona, spoczywającego w tej krypcie, zły magu?
Powiedział, a oskarżając go o takie zamiary, wzrok skierował ponownie na Avven, jakby chcąc jej zasugerować, że Sinikar to zły gość i powinna na niego uważać, zaś on, ze swym czerwonym okiem, jest tym dobrym.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptyWto Cze 01 2010, 19:44

- O doprawdy? Spytał ze sztucznym niedowierzeniem. - Ostatnio w te sztuczki bawiłem się... Zaczął kpiarsko wyliczać na palcach. - No nie wiem kilkaset lat temu... Od dawna się już tym nie zajmuje... Przynajmniej ja nie oddałem za moc własnego ciała. Mówiąc to wymownie spojrzał na czerwone oko Rotena. - A wracając do duchów... Sinikar przyklękł przy ziemi i nakreślił pół okrąg po czym wbił pięść w najbardziej uwypuklony punkt. Znikł i jest teraz w świecie zmarłych. - Jest ich doprawdy dużo... O właśnie jeden krąży wokół ciebie i nie widzę by miał ciekawe zamiary. Mówiąc to dobył miecza i zadał pojedyńcze cięcie duchowi. Tuż przed Rotenem wystrzelił jaskrawy błysk... To duch wydający ostatnie tchnienie. Po czym nie widząc więcej zagrażających duchów wrócił do wymiaru materialnego. - A czemu miałby atakować? Każdy kto umie przejść do wymiaru duchów i wrócić z niego będzie celem dla wszystkich duchów kierujących się instynktem...
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 01:43

Roten przez cały czas, niezależnie od tego co mówił i robił Sinikar, stał spokojnie w miejscu. Jaskrawy błysk nawet go nie poruszył, ani nie zaskoczył. Gdy mag powrócił, ciemnowłosy tylko spytał.
- Nie wstyd Ci, tak zabijać biedne duchy?
Westchnął przy tym, wzruszając jednocześnie także ramionami.
- A gdyby tobie ktoś bez przerwy przechodził przez dom, zakłócając w ten sposób spokój, który by Ci się należał po pracy - nie był byś zły? Zamiast walczyć z duchami, powinieneś je zrozumieć albo w im pomóc, przywracając rozum.
Mówiąc o tym Roten zgrywał dobrodzieja.
- Co nie zmienia faktu, na jak bardzo nieodpowiedzialne działanie zdecydowałeś się przemieszczając do ich wymiaru, narażając w ten sposób siebie i swoje otoczenie...
Kolejne oskarżenie padło ze strony mężczyzny o jednym czerwonym oku.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 02:23

Avven stała spokojnie, przyglądając się nieznajomemu z uśmiechem. Fascynowało ją czerwone oko. Nie mogła oderwać od niego swojego ciekawskiego spojrzenia. Przysłuchiwała się rozmowie, ale mało ją ona interesowała. Nawet nie uraziły ją oskarżenia o to, że jest złodziejką. Może nie powiedzieli tego jej w prost, ale domyśliła się, że o tym wiedzą. Cóż zaprzeczać? Złodziejką przecież była. Taka natura. Z czegoś trzeba żyć, a jedzenie jest jedna z najważniejszych środków do życia.
Gdy rozmowa zaczęła ją wystarczająco nudzić, zwróciła się do Rotena:
- Jestem Avven. - przedstawiła się, wyciągając do niego swoją dłoń. - Z tego co wiem, rozmowę wypadałoby rozpocząć od przedstawienia się. - posłała mu uroczy, tajemniczy uśmiech, cały czas patrząc na jego niezwykłe czerwone oko.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 02:39

Roten w gruncie rzeczy również nie był zainteresowany przekomarzaniem się z Sinikarem. Co prawda, oskarżanie tej osoby o różne błędy i prowokowanie jej w trakcie rozmowy, było stosunkowo zabawne. Dowiadywanie się coraz to większej ilości informacji o magu, nie mówiąc nic o sobie - także pozostawało stosunkowo ciekawe, ale wciąż była to tylko dla Rotena niewiele znacząca gadka. Ciemnowłosy w momencie, gdy Avven odezwała się, zwrócił na nią całą swoją uwagę. Uczynił do niej kilka kroków, mijając przy tym Sinikara, po czym ujął jej dłoń i ucałował delikatnie, nienatarczywie, potem zaś prostując się podał swe imię.
- Roten. Czarodziej.
A także podał swój zawód, jakby chcąc zasugerować, aby ona także powiedziała coś więcej o swoim zajęciu... Zaraz jednak spytał o to bezpośrednio.
- A ty, czym się zajmujesz, krasawico?
Przez cały czas uśmiechał się do niej bardzo miło i przyglądał, odrobinę mrużąc przy tym oczy.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 02:46

- Podróżuję i nie mam konkretnego zajęcia. - odparła. Nie kłamała, ale nie powiedziała też całej prawdy. Przyzwyczaiła się do krytyki na temat kim jest, ale wolała nie prowokować. Zwykle wszystko załatwiała z dyskrecją i podstępem.
- Kolejny z nadprzyrodzonymi zdolnościami, jakiego spotykam na swej drodze. - sama się do niech zaliczała, ale wolała o tym nie wspominać. Im mniej wiedzą o niej tym lepiej.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 02:53

Sinikar nadal cicho obserwował Rotena i Avven. Roten kłamał tak dobrze jak by mu za to płacili. Gdy Roten dalej przekomarzał się próbował udowodnić że białe jest czarne a czarne jest białe. [czyli Sinikar zły a Roten dobry] Sinikar jakoś tego nie słuchał. Słyszał takie oskarżenia wiele razy... Wielu już próbowało go przekomarzyć na "ciemną stronę magii". Póki co żadnemu się nie udało. Sinikar zastanawiał się co jeszcze wymyśli czarodziej...
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:04

- Nadprzyrodzonymi?
Roten uniósł brwi w geście zdziwienia, lecz wtedy palnął się w czoło.
- Ach, no masz rację. Uprawianie magii faktycznie wymaga odrobiny wrodzonych zdolności, ale nie jestem jedynym, który się tym zajmuje. Powiedziałbym wręcz, że istnieje całkiem szerokie grono takich osób.
Tu uśmiechnął się i nieco pochylił do przodu, zbliżając odrobinę do dziewczyny i zniżając, w ten sposób, by nie musiała patrzyć na niego w górę - w końcu był dość wysoki.
- A moje oko, na które się tak zapatrzyłaś, to tylko pamiątka.
Rzekł, chcąc zaprzeczyć całkowicie, iż posiada ono jakieś specjalne właściwości. Wtedy też przyjrzał się uważnie dziewczynie, chcąc jakby zbadać, czy mu uwierzyła i ocenić jej reakcję. Zaraz po tym jednak dodał.
- No dobra... Tak na prawdę to potrafię dzięki niemu widzieć przez kobiecą odzież.
W tej chwili uśmiechnął się nieco szerzej. Wciąż rozbawiony cicho zachichotał, nie otwierając przy tym ust. Przyglądał się Avven z całkiem bliskiej odległości. Kobieta bez przerwy czuła na sobie jego przenikliwe spojrzenie. Obecność Sinikara wydawał się niemal całkowicie ignorować, lecz... w rzeczywistości tak nie było.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:12

Avven uniosła brew.
- Czyli widzisz mój szkielet? - zapytała. - Mocne mam kości nieprawdaż? - nawet jeśli pojawił się na jej twarzy rumieniec, ona nie spuszczała wzroku. Czerwone oko jakby ją zaczarowało i próbowała zobaczyć w nim prawdę.
- Pamiątkę? - przypomniała sobie. - po czym, jeśli można mi wiedzieć?
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:24

- Tak, zaiste posiadasz piękne ci... piękny szkielet.
Odpowiedział z uśmiechem. Mogłoby się wydać, że zająknięcie się całkowicie nie pasuje do niego i że zrobił je celowo, ale niezależnie od wszystkiego, czy był szczery, czy nie, jego zachowanie i gesty niemalże aktorskie. Taki miał po prostu styl bycia, który zapewne niejednokrotnie pozwalał mu osiągać sukcesy.
- Raczej po kim.
Wpierw sprostował... Tak to wyglądało, lecz w rzeczywistości po prostu przekształcił jej pytanie, by nie kierowane było o czynność, a o osobę. Ot, sztuczka polityków.
- Jest to moja pamiątka po moim ojcu.
Odpowiedział, już - sprytnie - na zmienione pytanie.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:32

Po tych słowach automatycznie spuściła głowę. Po chwili tego pożałowała. To nie było w jej stylu. Nie lubiła okazywać słabości. Nawet strach był jej obcy. Całe jej życie to był strach, więc to już była kwestia przyzwyczajenia. Uniosła ponownie spojrzenie, lekko się uśmiechając, ale nie był to szczery uśmiech. By zmienić temat spojrzała na trójząb.
- Fajny... - skrzywiła się. - co to właściwie jest? - zapytała zmieszana. Pierwszy raz w życiu coś takiego widziała.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:42

Roten wyprostował się na powrót, przerywając w tej chwili natarczywe przyglądanie się dziewczynie.
- To jest trójząb.
Powiedział, a potem wyciągnął go do dziewczyny, układając jednak bokiem, by jej go przekazać.
- Możesz obejrzeć. Kiedyś taka broń została stworzona do polowania na ryby lub inne duże, morskie zwierzęta, ale obecnie znalazła swoje zastosowanie także u tradycyjnych wojowników.
Opowiedział jej w jednym zdaniu genezę powstania takiej formy trójzębu, jaką Roten posiadał. Oczywiście nie wspomniał nic o tym, że ten egzemplarz broni jest magiczny, prawie niezniszczalny i zawiera w sobie uwięzioną osobę jego własnego ojca.
- A ja również jestem wojownikiem. Magia nie jest moim jedynym hobby.
Co więcej, wyjaśnił również, dlaczego on - wcześniej przedstawiony przez samego siebie jako "czarodziej" - używa tej broni.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 03:51

- Magia, wojownik... ciekawe połączenie. - zauważyła Avv. Wzięła trójząb, oglądając go ze wszystkich stron. Był trochę dla niej za ciężki, dlatego też musiała go oprzeć o ziemię.
- A raczej ciekawe hobby. Zwykle nie spotyka się wojowników, którzy uważają swoją "robotę" ze hobby. - spojrzała na niego swoimi niebieskimi oczami. Oddała mu trójząb.
- Nie chciałabym się na to nadziać. - stwierdziła z uśmiechem. Tak na prawdę owa broń budziła w niej niepokój. Może to dlatego, ze pierwszy raz miała z nią do czynienia?
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:00

Mężczyzna jak dotychczas, choć był trochę dziwny i zdecydowanie nieprzeciętny, zachowywał się raczej uprzejmie.
- Nie wątpię.
Odpowiedział dziewczynie, odbierając spokojnie swój trójząb, którym sztukę walki opanował na dość zaawansowanym poziomie, jeśli nie mistrzowskim.
- W każdym razie, ślicznotko, teraz chciałbym Cię przeprosić, za wcześniejsze podejrzenia.
Rzekł niespodziewanie i w tej chwili ukłonił się przed nią, w ramach takiego drobnego "przepraszam".
- Skoro jesteś podróżnikiem, to pewnie przyszłaś tu odwiedzić kryptę, gdyż jest nadzwyczaj interesującym obiektem w tej okolicy, o długiej i niezwykle ciekawej historii...
Stwierdził. Choć nie mówił poważnym tonem, to w jego wypowiedzi nie dało się wyczuć żadnej, nawet najmniejszej nutki ironii.
- Jeśli chcesz, mogę Cię po niej oprowadzić. Chociaż nie jestem stąd, to mam doskonały zmysł orientacji w terenie. U mego boku na pewno się w niej nie zgubisz... A nawet jeśli, to zawsze będzie Ci raźniej, niż samej.
Wypowiadając ostatnie zdanie zaśmiał się cichutko, raczej wesoło.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:08

I znów jej oczy zalśniły swoją intensywną niebieskością. Przypomniała sobie o Sinikarze. Spojrzała na niego, by po chwili znów skierować wzrok na Rotena.
- Wybaczam. Ciągle mnie o coś podejrzewają. - po czym dodała w myślach: "Bo maja słuszne powody...". Uśmiechnęła się szerzej.
- Z miła chęcią. Każde miejsce ma swoja niezwykła historię.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:17

Sinikar w końcu zamierzał się wtrącić. Ale nie by coś zdziałać. Nie. - Idźcie. Na pewno Roten cię lepiej oprowadzi po cmentarzu. Skoro zna go tak dobrze jak mówi... Powiedział a przez jego twarz przeszedł kpiarski uśmiech. - Tylko nie zabawiajcie się długo w ożywianie zmarłych. Z reguły zmarli tego nie lubią. Powiedział jakby potwierdzając to że używa czarnych sztuk magicznych. - A i przy okazji Roten... Nie wskrzeszaj magów bo oni mają dosyć silną wolę. Ciężką do złamania. Lepiej ożyw zwykłych ludzi lub wojowników. Ich wola jest o wiele słabsza. Sinikar nadal opierając się o nagrobek wyjął miecz i zaczął go czyścić. - Ja tu poczekam w razie jakbyś Roten nie podołał zabawie w nekromantę.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:20

Roten... zignorował Sinikara. Totalnie, całkowicie. Po prostu tak bezczelnie udał, że go nie słyszy, jakby był dla niego powietrzem.
- W takim razie, szkoda czasu, Avven. Chodźmy.
Rzekł, a potem podszedł do wejścia, by otworzyć je szerzej, a gestem dłoni wskazać jej, by weszła jako pierwsza. Co prawda, może do takiego miejsca kobiety nie powinno się przepuszczać przodem, ale Roten mimo wszystko po prostu starał się być kulturalny. Sinikara ogólnie rzecz biorąc ignorował, jak z resztą od dłuższej chwili... Choć miał go na oku.
- Ten mag lepiej niech tu zostanie. Mam co do niego złe przeczucia.
Szepnął do Avven na uszko, gdy wchodziła do środka, mijając go.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:26

Avven zdziwiło zachowanie Sinikara. Jednak nigdy nie słuchała rozsądku. Kierowały nią instynkty. A jeden z nich mówił by weszła. Nie sprzeciwiała się. Przeszła przez próg jako pierwsza by potem zatopić się w ciemności. Na szczęście nie miała problemów z widzeniem w ciemnościach, choć miała cichą nadzieje, że coś oświetli im drogę...
"To dziwne, że za wszelką cenę obaj próbują mi w mówić, że to ten drugi jest zły, a tak na prawdę nie spodziewają się, że to ja mogę być tym złym charakterem..." pomyślała Avv z podstępnym uśmieszkiem na twarzy, którego nikt nie mógł zauważyć.
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:38

Roten ruszył pierwszym z tuneli wgłąb mauzoleum.
- Uhm... Trochę tu ciemno. Widzisz coś?
Spytał. On sam nic nie widział, a poruszał się całkiem sprawnie tylko dzięki jednej rzeczy... Nie była to magia. Nie było to oko. Była to laska dla niewidomych, wyglądająca jak trójząb. Tfu! To znaczy, odwrotnie. W każdym razie Roten stukał regularnie trójzębem przed sobą.
- Jeśli chcesz o to spytać, to odpowiedź brzmi - nie.
Rzekł spokojnie. Dziewczyna mogła sobie różne rzeczy teraz pomyśleć. Dopiero po kilkunastu sekundach Roten rozwinął tę myśl.
- To znaczy, nie znam żadnego zaklęcia światła, które pozwoliłoby nam coś zobaczyć.
Trudno powiedzieć, czy kłamał. Jeśli był początkującym magiem, było to bardzo prawdopodobne... A jeśli nie był, to było dość mało prawdopodobne, by pominął naukę tak prostego, podstawowego zaklęcia, chociaż także możliwe. Szedł jeszcze kawałek drogi, aż zatrzymał się nagle w miejscu, w bok wyciągając energicznie rękę, by zatrzymać dziewczynę. Ta prawdopodobnie "nadziała" się na nią, choć w przeciwieństwie do dłoni Sinikara, jego miały normalną temperaturę, nie -35 stopni.
- Nie ważne. Zwiedzałem setki takich katakumb. Wszystkie mają podobną budowę. Najcenniejsze artefakty i skarby zawsze są na samym dole... Mam nadzieję, że dasz sobie radę. Idź prosto, w drugą skręć w lewo, potem po schodach w dół. Tam powinnaś kluczem otworzyć drzwi do jednej z ważniejszych krypt tego miejsca... Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. I lepiej nie schodź głębiej!
Powiedział do niej, wciąż luzackim, lekko rozbawionym tonem.
- Powodzenia, na mnie już czas. Uważaj na tego magusa z góry. Do zobaczenia!
Zawołał na koniec i zaczął odchodzić. Było ciemno, a nawet jeśli dziewczyna miałaby pochodnię, Roten i tak szybko zniknąłby z tego miejsca.

Po chwili dziewczyna mogła poczuć, że w kieszeni ma jakiś klucz.

[zt]
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:48

Avven spojrzała w stronę, gdzie odchodził Roten. Nagła zmiana jego zdania ją zdziwiła. Chyba nie chciał zrobić tego co ona planowała z Sinikarem? Chciał ją zamknąć w mauzoleum? Może wyczuł jakąś złą ironię? A może czyta w myślach? Dręczyło ją to trochę, jednak pokusa znalezienia kilku złotych monet była większa.
Posłuchała jego wskazówek i dotarła do dziwi, o których wspomniał. Zapomniała jednak o dwóch najważniejszych rzeczach.
- A skąd ja wezmę klucz? - spytała samą siebie. oparła się o ścianę. - czemu nie mogłam się urodzić z lepszą orientacją w terenie? Przecież stad nie wyjdę... - zsunęła się do pozycji siedzącej, obmyślając plan. Jeśli jednak uda jej się otworzyć drzwi to nie może wyjść ze skarbem tak po prostu. Też nie była pewna czy jest tu jakieś drugie wyjście.
"no tak... zawsze zdana na siebie..." pomyślała, po czym wstała z ziemi, otrzepując spodnie. I wtedy poczuła jakiś klucz. Wyjęła go i przyłożyła do zamku. Idealnie pasował. Otworzyła drzwi i weszła do środka...
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:52

Cóż Sinikarowi nie trudno wyczuć zmiany w strukturze magii. Łatwo było wyczuć że Roten użył magii by się wydostać z mauzoleum a Avven zostawił samą sobie. " Avven jesteś tam? " Spytał poprzez telepatię Sinikar. " Jeśli chcesz powiedzieć w telepatii to po prostu pomyśl jak mówisz a ja to usłyszę. Gdzie jesteś? Przyjść tam na dół?" Spytał ją poprzez telepatię. "No cóż... Mogłem się tego spodziewać po Rotenie... Zobaczymy jak się rozwinie kolejne nasze spotkanie..."
Powrót do góry Go down
Avven
Małpia złodziejka
Avven


Rasa : Terinei
Skąd : -
Liczba postów : 128

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 04:59

Nagle usłyszała w swojej głowie głos. Należał do Sinikara. Rozejrzała się po pomieszczeniu. Złoto rzeczywiście było. Przypomniała sobie opowieść. "Nie więcej niż kieszeń złota" tyle jej wystarczyło na jakiś czas. Wzięła garść złotych monet wpakowała do kieszeni i wyszła z pomieszczenia, zamykając go. Klucz schowała tak by nikt go nie znalazł, monety również. Potem dopiero postanowiła odpowiedzieć Sinikarowi.
"Jestem..." wydawało się to dla niej wyjątkowo dziwne. "Możesz mi podać instrukcję wyjścia stąd? Znalazłam drzwi do skarbca, ale są zamknięte" nie skłamała. Drzwi już były zamknięte. Miała nadzieje, że Sini nic w jej głowie nie znajdzie co dotyczy skarbu i jej przeszłości.
Powrót do góry Go down
Sinikar Lekler
Łowca Potworów
Sinikar Lekler


Rasa : Upadły anioł
Skąd : Ashilut
Znaki szczególne : Ciemno-niebieska krew, zimne spojrzenie
Charakter : Nieprzewidywalny
Broń : Katana
Przyjaciele : Loara,Raziel,Sethy,Eleney... I pewnie ktoś jeszcze ale nie pamiętam.
Wrogowie : Raczej nie w sensie wrogowie do zamordowania ale Rashell, Alucard i pewnie paru innych.
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : User
Skąd wiemy o forum? : Z bannera
Inne konta : -

Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz EmptySro Cze 02 2010, 05:28

" Spróbuję." Sinikar przyklękł przy ziemi i oparł się o nią. Jego oczy zabłyszczały jadeitowym blaskiem. Widział teraz dosłownie przez wszystko niczym rentgen. Szybko dojrzał Avven w plątaninie katakumb. " No więc tak. Na górę schodami, prosto korytarzem i na skrzyżowaniu w prawo. Dalej znów prosto do kolejnego skrzyżowania a na nim w prawo. Dalej prosto i po schodach. I jesteś na górze." Przekazał instrukcję Avven mając nadzieje że podąży tak jak trzeba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz   Cmentarz Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Laros - graniczące miasto (trwa odbudowywanie) :: Cmentarz-
Skocz do: