Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 RRR

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

RRR Empty
PisanieTemat: RRR   RRR EmptyNie Cze 06 2010, 11:30

Nazywam się Artur. W szkole mówią na mnie "R" (czyt. er) lub "Yamnick" (czyt. jamnik) - nie będę wyjaśniał etymologii tych przezwisk, bo to długie historie. Uczęszczam do drugiej klasy liceum, a że jestem z 5 listopada, to każdy może sobie policzyć, ile mam lat... No dobra, tym leniwszym zdradzę, że 17. Zacząłem grać w gry pokroju RPG mając chyba z 8 lat. Początki były trudne, bo byłem najmłodszym graczem z całej ekipy, na którą składali się sąsiedzi, koledzy z osiedla i ogólnie moi znajomi z tych lat. Otóż to, nie zaczynałem od gry w PBF, a od oryginalnych, tzw. "rdzennych/korzennych" RPG, jakimi były systemy Warhammer, Dungeons & Dragons, a więc klimaty fantasy z rodzaju "ork barbarzyńca, człowiek kapłan oraz elf łucznik w drużynie i wio na podbój świata". Tych wspomnień nie będę jednak bardziej rozwijał, bo mógłbym napisać na ten temat niejeden esej.

Przejdę teraz dalej, do RPG'ów internetowych. Tutaj również moje doświadczenie jest niemałe, zaczęło się jednak nie od PBF'ów, a od PBCH'ów (czyli gry przez chat). Z początku bawiłem się na polchacie, gdzie w odpowiednich pokojach gracze na podobnej zasadzie jak tutaj, odgrywali swoje postacie. W późniejszym czasie jednak powstała specjalna gra opierająca się na tym systemie: Silizard, który obecnie zwie się Shard. Potem, gdy jednak to znudziło mi się, zacząłem właśnie grać na forach. Z początku jedynymi systemami, w których grałem, były fora fantasy, często działające na systemach typu, wspomniane wcześniej: Warhammer, D&D. A także inne systemy jak: Wampir, Neuroshima, Cyberpunk 2020, Trójca. W dalszej kolejności zainteresowałem się nieco anime, mniej więcej już w czasach gimnazjum i wtedy do grona odwiedzanych przeze mnie for dołączyły różne typu Naruto, Dragon Ball, Bleach i wiele, wiele innych.

Dobra, ale opisałem już mniej więcej w dużym skrócie całą swoją historię z RPG i PBF, więc teraz przejdę do bardziej życiowych spraw, dotyczących mnie samego. Mierzę niecałe 190 cm (188), ważę 74-76 kg. Interesuję się... Hmm... Z przedmiotów szkolnych byłaby to matematyka, angielski (chodziłem w gimnazjum do klasy lingwistycznej/językowej), informatyka (tak odnosząc się odrobinę do tematu Ãelærìannë, ja piszę ~410 znaków na minutę Very Happy) i fizyka (czyli całość tego, jaki profil wybrałem: mat-fiz-inf-ang), ale poza tym lubię wiedzieć, co się dzieje w polityce i bądź co bądź to jest właśnie temat, o którym z chęcią dyskutuję. Także sprawy natury filozoficznej, religijnej czy poglądowej są dla mnie interesujące, tak - lubię myśleć. Idąc jednak dalej z tematem, mam w domu 3 koty, psa i siostrę. Słucham przede wszystkim poszczególnych wykonawców, takich jak Michael Jackson (nie, nie zacząłem go słuchać po jego śmierci, robiłem to już dużo wcześniej), John Lennon, a poza nimi licznych zespołów rockowych (np. Nirvana, Green Day) i metalowych (np. Korn, Metallica, Godsmack)... Chociaż nie stronię od słuchania innej muzyki, gdyż do tego po prostu nie przywiązuję większej wagi, z resztą tak samo jak do sportu, który także mnie nie interesuje (wolę samemu ganiać za piłką, niż patrzeć jak inni to robią na mistrzostwach).

Jeśli chodzi o to, co czytuję lub oglądam, tu mogę wymienić tylko lektury i krótką listę książek fantasy... No i podręczniki szkolne. Nie czytuję za dużo, bo zamiast tego preferuję prymitywniejsze rozrywki w postaci telewizji czy komputera, a jeśli już coś czytam, to głównie posty na forach, jakieś eseje, artykuły w gazetach i tym podobne. Z oglądania - lubię wszystkie filmy, które po prostu odniosły sukces i są oceniane na dobre, czyli o wysokiej oglądalności. Z anime, to mogę polecić (w kolejności od najbardziej polecanego): Durarara, Death Note, Fate/Stay Night, Code Geass, One Piece, Seirei no Moribito.

Na koniec może tylko dodam, że mimo tego, jak dużo i często piszę na różnego typu forach, to osobiście nie znoszę pisania i uważam, że to właśnie jest moja słaba strona (chociaż wiele osób twierdzi, że nie piszę tak źle). Lubię, a nawet uwielbiam gry wyobraźni, takie właśnie jak RPG (w tym PBF) i to sprawia, że niechętnie, ale jednak wysilam się na to.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Rashell Galain
Królewska Gwardia // Łucznik
Rashell Galain


Rasa : Upadły Anioł
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Znaki szczególne : Krzykliwość
Charakter : Szczera, wesoła, niekiedy wredna
Broń : Łuk z magicznymi strzałami, skrzydła
Przyjaciele : Armia! I Staruszek-Barman-san ^^
Wrogowie : Wszyscy, którzy działają przeciwko Królowej
Liczba postów : 368
Pełniona funkcja : MG/ CB-owy Irytek Poltergeist
Skąd wiemy o forum? : Pierwotnie od Lorki, następnie od Hanki :3

RRR Empty
PisanieTemat: Re: RRR   RRR EmptyPon Cze 07 2010, 03:37

Pierwsze pytanie: Nie jesteś koszykarzem? RRR 812989
Drugie pytanie: Co planujesz po liceum?

Ps. Masz talent do dobierania sobie avatarów ^^
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

RRR Empty
PisanieTemat: Re: RRR   RRR EmptyPon Cze 07 2010, 03:41

1. Nie jestem. Lubię grać w kosza, ale ogólnie rzecz biorąc sport to coś, co uprawiam tylko i wyłącznie dla rozrywki.
2. Mam nadzieję dostać się na politechnikę warszawską, a tam studiować jeden z kierunków inżynieryjnych. Jaki? Tego jeszcze nie wiem.

P.S. Dzięki.
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Amadea Clevier
Nocna Łowczyni
Amadea Clevier


Rasa : Ose - krzyżówka demona z terinei.
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Liczba postów : 147

RRR Empty
PisanieTemat: Re: RRR   RRR EmptyPon Cze 07 2010, 07:25

O,z Warszawy jesteś czy tylko wybierasz się tam na politechnikę?
Powrót do góry Go down
Roten Rokudo
Czarodziej
Roten Rokudo


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 39
Liczba postów : 52
Skąd wiemy o forum? : Z wymiany na moim forum.

RRR Empty
PisanieTemat: Re: RRR   RRR EmptyPon Cze 07 2010, 23:29

Jestem z Warszawy. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.bleach.iowoi.org
Sponsored content





RRR Empty
PisanieTemat: Re: RRR   RRR Empty

Powrót do góry Go down
 
RRR
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: