Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Liren Kazume

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Liren Kazume Empty
PisanieTemat: Liren Kazume   Liren Kazume EmptyPią Cze 25 2010, 23:36

Imię: Liren
Nazwisko: Kazume
Wiek: 19
*Rasa: Półbóg
Pochodzenie: Ashilut
Profesja/ranga: Rycerz/ Władca niebios
Wygląd: Na pewno jest to młody chłopak z jasną karnacją skóry. Jego jeszcze młodzieńcze rysy twarzy i sylwetki podkreśla wysoka lecz szczupła postura. Ma czarne jak smoła włosy, a gdy padają na nie promienie słońca przybierają wrażenie koloru niebieskiego. Jego jasnoczerwone oczy buchają wiecznymi płomieniami woli walki.
Ma na sobie czarne spodnie i białą, luźną, zawsze rozpiętą koszulę z szerokimi rękawami.
Broń: Liren posiada piorun który dostarcza mu energii. Energia ta jest na tyle przytłaczająca, że pobieranie jej ciągle może się skończyć zatrzymaniem ruchu serca, a w najlepszym wypadku tylko zemdleniem. Ale dzieję się tak gdy posiadacz pioruna będzie pobierał jeszcze więcej mocy niż ciało może wytrzymać. Piorun wygląda mniej więcej tak ( http://ooster.ru/covers/ost_37/PercyJacksonandTheOlympiansLightningThief.png ) Oprócz tego, że piorun jest nieograniczonym polem energii. Można za jego pomocą walczyć używając jak miecza.
Owy piorun przechowywany jest w pustym kołczanie przypiętym do pasa.
Drugą podstawową bronią jaką używa Liren jest wielki jednoręczny miecz.( https://2img.net/r/ihimizer/img641/1987/mieczyk2.jpg )
Oczywiście miecz Liren może naładować swoją mocą nadając mu dodatkowych cech.
( https://2img.net/r/ihimizer/img526/2594/mieczyk1.jpg )Wtedy miecz zadaje dodatkowe obrażenia od elektryczności.
Charakter: Liren jest osobą porywczą, odważną i na pewno nie umie usiedzieć w jednym miejscu. Naprawdę jego energiczny temperament niemal, że wychodzi z jego ciała. Jest osobą która dopiero poznaje świat, więc łatwo zdobyć u niego zaufanie.
Znaki szczególne: Ma na szyi gruby srebrny łańcuszek na którym mały niebieski piorun, który po wypowiedzeniu słów rośnie w wyżej opisywany piorun.
Krótka historia:
Wszystko zaczęło się od tego kiedy to przed kilkoma latami Zeus pan pioruna i niebios zszedł na Ziemię gdzie poznał piękną kobietę. Nawet nie wiedział, że od jego skrawka mocy i życia narodziło się nowe dziecię.
Osiem lat później, kiedy to pobiegł na łąkę pobawić się z kolegami po raz pierwszy odkrył uśpioną moc. Wtedy to gdy siedział w wysokiej trawie wytworzył mały ładunek elektryczny. Postanowił nic nie mówić kolegom ani mamie. Mama Lirena samotnie wychowywała syna żyjąc z tego co dała im matka natura. Od tamtego dnia przynajmniej dwa dni w tygodniu poświęcał swój czas na treningi.
Pewnej nocy do drzwi zapukało dwóch mężczyzn z mieczami i zbrojach. Szybko zeskoczył z łóżka i pobiegł podsłuchać o czym rozmawiają z jego matką. Usłyszał tylko to, że za tydzień zabiorą Lirena do pewnej szkoły gdzie opanuje swoją moc o wiele szybciej niż gdyby sam miał się uczyć. W tym tygodniu nigdzie nie wychodził z domu, spędzał tyle czasu z matką ile tylko mógł.
Po tygodniu znów ci sami mężczyźni zapukali do drzwi matki i jej syna.
Pożegnał się z nią i od tego czasu po raz ostatni ją widział.
Podróżowali tak kilka godzin nie odzywając się nic. Wreszcie tą przerażającą ciszę przerwał jeden z wojowników.
A więc to ty jesteś Liren
Tak... Proszę pana
Powiedziała ci mama dlaczego cię zabieramy?
Nic mi nie mówiła. Proszę pana
Słysząc to "Proszę pana" trochę się zezłościł
Nie musisz tak do mnie mówić. A nawet nie lubię gdy się tak do mnie mówi
Te słowa chłopak tylko przemilczał, przytakując tylko głową na znak, że zrozumiał.
Odezwał się drugi wojownik
Dobra nie męcz już tak tego dzieciaka
Nie widzisz, że nie ma za bardzo ochoty do rozmowy
Na te słowa ten drugi tylko mrukną coś pod nosem.
Zamiast męczenia chłopaka należą mu się jakieś wyjaśnienia
To ja może zacznę Powiedział uciszony przed chwilą mężczyzna.
Zacznę może od tego, że się przedstawię
Jestem Tornil i prawdo podobnie będę twoim nauczycielem
Chłopak podniósł głowę i pewniejszym już głosem zapytał się.
Nauczycielem? Więc dokąd mnie prowadzicie?
Do szkoły dla półbogów
Dla kogo Liren zapytał się jeszcze raz aby upewnić się czy aby się nie przesłyszał.
Tak. Nie przesłyszałeś się. Szkoła dla półbogów
Wszystkiego dowiesz się już na miejscu
Po dwóch dniach drogi nareszcie dotarli do celu. Stojąc przed wielką bramą, a może tylko portalem przypominającym bramę. Gdy weszli do środka znaleźli się na jakimś placu treningowym. Wtedy Liren dowiedział się całej prawdy o sobie i że Zeus jest jego prawdziwym ojcem. Od tamtej pory spędzał cały czas na treningach. Jego władanie mieczem znacznie się polepszyło przez te kilka lat. A mimo tak młodego wieku potrafił już dobrze kontrolować swoją moc.( mam na myśli panowanie nad piorunem. ) Po dziesięciu latach otrzymał wisiorek z błyskawicą, za skończenie akademii. Opuścił szkołę i powędrował przed siebie wędrując w stronę Sanvante lecz to królestwo nie przypadło mu do gustu i postanowił gdzieś indziej zamieszkać.
Dlatego powędrował do także jednego z większych królestw, jakim było Ashilut.


Ostatnio zmieniony przez Liren Kazume dnia Sob Cze 26 2010, 06:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Liren Kazume Empty
PisanieTemat: Re: Liren Kazume   Liren Kazume EmptyPią Cze 25 2010, 23:58

Sanvante i Ashilut to królestwa, a nie miasta, ale to mało ważne Wink.

Zgoda Mayi jest?
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Liren Kazume Empty
PisanieTemat: Re: Liren Kazume   Liren Kazume EmptySob Cze 26 2010, 06:03

Tak rozmawiałem z Nią na temat rasy i dała mi pozwolenie.

A co do do królestw to mogę zamienić Very Happy

Trochę historia długa wyszła. Ale myślę że kp się przyjemnie sprawdzało

[i] Pozdrawiam Liren Kazume [i]
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Liren Kazume Empty
PisanieTemat: Re: Liren Kazume   Liren Kazume EmptySob Cze 26 2010, 10:40

Ok, chociaż nie wiem, co w podpisie pod regulaminem robi emotka. Co prawda umowny dopisek jest, ale dało mi to trochę do myślenia.

Ale pominę dopisek przy randze Władca niebios... Wiesz, nie za bardzo mi to pasuje.

AKCEPT.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Liren Kazume Empty
PisanieTemat: Re: Liren Kazume   Liren Kazume Empty

Powrót do góry Go down
 
Liren Kazume
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Posiadłość Lirena Kazume i szkoła walki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: