Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptyPon Sie 23 2010, 01:04

-Od razu lepiej - powiedziałam uśmiechając się.Wplotłam palce w jego włosy po czym pocałowałam bardzo delikatnie w usta.Po paru chwilach oderwałam się i spojrzałam na niego.
-Wydajesz się być zupełnie kimś innym niż przy naszym pierwszym spotkaniu.Jak to z tobą jest,hm? - spytałam po czym pchnęłam go aby się położył.Nachyliłam się nad nim i zaczęłam całować jego szyję schodząc z pocałunkami na jego ramiona...klatkę piersiową...
-A co ciebie tak właściwie tu sprowadza, co Kyoji? - spytałam między pocałunkami.
Powrót do góry Go down
Kyoji Kuroki
Podróżnik
Kyoji Kuroki


Rasa : Vizard
Skąd : Podróżnik
Wiek postaci : 32
Charakter : Jak go poznasz, to się dowiesz
Broń : Dwie, dwu-ręczne katany
Przyjaciele : Yumi, Amadea.
Wrogowie : -
Liczba postów : 306
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptyPon Sie 23 2010, 04:12

- I tu mnie masz. Wtedy bałem się że każdy kto mnie pozna może mnie zdradzić i sprowadzić na mnie śmierć. Teraz już się tym nie przejmuje. Każdy kiedyś umrze i tego niestety nie da się zatrzymać, więc trzeba korzystać z życia oraz z tego co nam daje. Teraz jestem w pewnym sensie sobą.
Mówił to gdy Maya go całowała.
- W tym miejscu czy w ogóle. W tym miejscu znalazłem się przypadkiem kiedy wracałem z szczytu a ogólnie to uciekałem z krainy bogów śmierci. A ciebie ?
Powiedzaił patrząc się jak dziewczyna go całuje. Nagle się dziwnie poczuł, czuł że źle robi. Spojrzał się gdzieś w bok i posmutniał.
- Maya wybacza. Przepraszam, ale nie jestem ciebie godzien i tego co się teraz dziej. Polubiłem cie i szanuje dla tego muszę to przerwać. Zasłużyłaś na kogoś lepszego, ja.... przepraszam
Powiedzaił i szybki ruchem uderzył ją w kark ogłuszać ja. Po chwili dziewczyna leżał na piasku a on stał obok niej. Chwycił za swoje rzeczy i ubrał się. Spojrzał się na nią.
- Przepraszam. Znajdziesz sobie kogoś lepszego od mnie kto cię bardziej uszczęśliwi. Żegnaj
Gdy był już gotowy ruszył w stronę miasta.

[zt]
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 EmptyPon Sie 23 2010, 11:12

Nagle poczułam tępy ból karku.Podniosłam się powoli z ziemi przykładając głowę do miejsca bólu i zaczęłam rozcierać kark.Otworzyłam oczy.Zaczęłam się rozglądać dookoła.Jakoś średnio kojarzyłam co się dzieje.PrzestałamOd razu przypomniało mi się co ja tu robię...
-Kyoji! - wrzasnęłam wkurzona.
Zerwałam się po czym szybko ubrałam.Zebrałam swoje rzeczy.
-Niech ja cie tylko dorwę - mruknęłam do siebie po czym poszłam szukać tego...drania ;P

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad   Wodospad - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mini wodospad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: „Ziemia Niczyja” - tereny poza krainą :: Góry Tobven-
Skocz do: