Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Aiden z Havenothów

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Aiden Havenoth
Szlachcic
Aiden Havenoth


Rasa : Edirian
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 2003
Liczba postów : 6
Pełniona funkcja : User

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptySro Cze 30 2010, 08:01

Imię:Aiden
Nazwisko:z rodu Havenoth
Wiek: 21 lat
Rasa:Edirian
Pochodzenie:Sanvante
Profesja/ranga:Szlachcic
Wygląd: 6 stóp i 3 cale wzrostu, 75 kilogramów wagi. Ma średnio długie, wiecznie roztrzepane rudo-złote włosy, twarz o dość ostrych rysach, długi nos i ciemno zielone oczy. Nie jest zbyt mocno umięśniony, jednak utrzymuje w miarę niezłą formę.
Broń: Długi, dobrej jakości, pozłacany (prawdziwym złotem) sztylet; krótki, zdobiony paradny miecz, ciężki, mistrzowsko wykuty bojowy miecz, 11 kopii kawaleryjskich, średniej jakości kusza do polowania i zapas pocisków (takich zwykłych, do kuszy);
Charakter: Arogancki, dość tchórzliwy i egoistyczny. Nie jest zły, ale bardzo rozpieszczony.
Znaki szczególne:Brak
Krótka historia: Historia szlacheckiego rodu Havenoth nie jest długa. Zaczęła się trzy pokolenia temu, kiedy to pradziadek Aidena, wojownik Havenoth otrzymał tytuł szlachecki za niezwykłe męstwo w walce. Potem, ród korzystając z przywilejów i inteligencji zaczął szybko się bogacić, utrzymując przy tym bardzo dobre kontakty z sąsiadmi, zdobywając miano uczciwych i pomocnych ludzi. Ostatnim potomkiem rodu jest młody i nieodpowiedzialny Aiden, którego ojciec został zamordowany kilka miesięcy temu podczas polowania, Aidan, który matkę stracił już jako dziecko został teraz sam z majątkiem Havenothów i poprzysiągł, że odnajdzie zabójcę ojca.

O to chodziło? Smile


Ostatnio zmieniony przez Aiden Havenoth dnia Nie Lip 04 2010, 07:50, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptySro Cze 30 2010, 08:28

1. Brak zapoznania się z regulaminem.

2. W ogłoszeniach napisane jest na czerwono, że na chwilę dzisiejszą zawieszamy możliwość tworzenia własnej rasy. Tak więc nawet nie czytałam opisu rasy Tekija (no, może zerknęłam na 2 sekundy).

3. Ranga żołnierz może być, kapitan nie za bardzo.

4.
Cytat :
Broń:Kilka
No to musisz w tym wypadku sprecyzować.

To chyba wszystko ^^
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Aiden Havenoth
Szlachcic
Aiden Havenoth


Rasa : Edirian
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 2003
Liczba postów : 6
Pełniona funkcja : User

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptySro Cze 30 2010, 11:14

Donnerwetter! To jeszcze będzie pisania!
No nic.

1.Właśnie, że się zapoznałem! Że co? Że nie ma podpisu? Prosz.

2. Nie pisałaś nigdzie o obowiązku przeglądania ogłoszeń , w regulaminie trzeba było napisać Rolling Eyes.

3.Inni moga być półbogami, a ja nie mogę być zasmolonym kapitanem. No nic.

P.S. Mogłabyś zmienić mi login? Mori nie pasuje do rzadnej z ras, a już na pewno nie do Ediriana. Smile
Powrót do góry Go down
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptySro Cze 30 2010, 22:01

Przepraszam że się wtrącam, ale o zawieszeniu tworzenia ras jest napisane na stronie głównej...
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptySro Cze 30 2010, 22:03

Do regulaminu miałam dawać chwilowe zawieszenie możliwości tworzenia własnej rasy? Kto normalny będzie codziennie czytał regulamin, by sprawdzić, jakie są nowości? Takie rzeczy daje się do ogłoszeń, a ogłoszenia są właśnie po to, żeby je czytać. Raziel również tak twierdzi.

Nazwisko musi być, taki wymóg. A na rasę masz moją zgodę, bo Vardilius nie zaglądał na forum od dawna.

Cytat :
zapas pocisków
Jakich pocisków?

Poza tym już jest ok, nie będę się czepiać, bo zaraz pewnie zaczniesz się "wykłócać". Masz tylko wyciąć z tego postu dane dotyczące do KP i wkleić je do pierwszego postu.

Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów EmptyNie Lip 04 2010, 07:51

Akcept. Przypominam, że Edrianie to rasa "jasnej strony mocy" Wink.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Aiden z Havenothów Empty
PisanieTemat: Re: Aiden z Havenothów   Aiden z Havenothów Empty

Powrót do góry Go down
 
Aiden z Havenothów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: