Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ~Ad

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adachi Aokawa
Wojownik // Najemnik
Adachi Aokawa


Rasa : Demon
Skąd : -
Liczba postów : 20

~Ad Empty
PisanieTemat: ~Ad   ~Ad EmptySro Cze 30 2010, 08:03

Imię: Adachi
Nazwisko: wyrzekł się
Wiek: 300
*Rasa: Demon [czekam na pozwolenie]
Pochodzenie: -
Profesja/ranga: wojownik/najemnik
Wygląd: Wysoki, dobrze zbudowany chłopak jak na swój wiek. Ma średnie białe włosy zawsze targane przez wiatr. Przeważnie chodzi w luźnych ciuchach. Ma wyraziste rysy twarzy co sprawia wrażenie poważnego. Ma czarne, przepełnione pustka oczy, które dodają charakteru temu chłopakowi.
Broń: Tamashi - Imię tego miecza znaczy tyle co "dusza". wzięte jest to z pewnych tradycji, w których miecz jest dusza wojownika. Tamashi ukrywa w sobie prawdziwa moc Adachiego. Gdy chłopak weźmie miecz do reki zaczyna ona palić się niebieskim płomieniem i zmienia kształt na bardziej demoniczna. Zwiększona jest wtedy siła owej reki, jednak gdy tylko miecz zostanie schowany bądź wytracony z reki, ona powraca do poprzedniej formy - ludzkiej.
Charakter: Zimny i mroczny osobnik, który nie przepada za towarzystwem. Jest maszynka do zabijania pozbawiona jakichkolwiek uczuć. Nie lubi wracać do tego co było. Gdy zabije kogoś układa jego ręce na klatce piersiowej tworząc z nich krzyż.
Znaki szczególne: brak jakichkolwiek
Krótka historia:

W pewnym etapie swojego życia, Adachi obudził się na brzegu wyspy w swoim pełnym umundurowaniu z dziwnym mieczem obok siebie. W tym okresie, mężczyzna miał już cieleśnie dwadzieścia lat. Jego obecnym elementem ubioru był czerwony płaszcz i czarny polar, nie wspominając o jeansach i butach kowbojskich. Z owym ekwipunkiem wędrował przez świat zmierzając lady, o których nawet nie śnił. Nie był świadom swego pochodzenia.. wiedział tylko jak ma na imię.
Dziwnego miecza nie używał przez wiele lat, a najdziwniejsze było to, że się nie starzał. Ciągle wyglądał młodo, a przeżył już około sześćdziesięciu wiosen.
Wtedy to pierwszy raz chwycił miecz na dłuższa chwile. Jego prawa ręka zabłysła niebieskim światłem, a z żył i tętnic na niej wyłonił się błękitny ogień. Wtedy usłyszał głos... dowiedział się wiele: kim jest, do czego został zesłany na ziemie, czym jest owy miecz.
Tak wiec już niemłody Adachi, który wyrzekł się swojego rodu wraz z Tamashim - jego mieczem - ruszyli w świat. Mężczyzna, a raczej demon nie miał stałego miejsca zamieszkania. Podróżował z miasta do miasta i wynajmował się jako wojownik lub ochroniarz. Był zwykłym najemnikiem, lecz wszystko się może zmienić... czas ciągle płynie a przed Adachim stoją nowe decyzje.. wszystko zależy od tego, która z nich wybierze...


Ostatnio zmieniony przez Adachi dnia Sro Cze 30 2010, 09:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

~Ad Empty
PisanieTemat: Re: ~Ad   ~Ad EmptySro Cze 30 2010, 08:28

Właściwie to mam tylko jedno zastrzeżenie (a myślałam, że od razu dam ci akcepta): nie czytałeś regulaminu szczegółowego. Nazwisko postaci musi być, a jak mi je podasz, to wstawię ci do nicku.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Adachi Aokawa
Wojownik // Najemnik
Adachi Aokawa


Rasa : Demon
Skąd : -
Liczba postów : 20

~Ad Empty
PisanieTemat: Re: ~Ad   ~Ad EmptySro Cze 30 2010, 09:45

czytałem regulamin, jednak moja postać jest bez nazwiska. Nie tyle co się wyrzekła a nie pamięta. Bardzo bym prosił o brak nazwiska, jednak jeżeli to juz konieczne to nazwisko: Aokawa
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

~Ad Empty
PisanieTemat: Re: ~Ad   ~Ad EmptySro Cze 30 2010, 09:54

Może go nie pamiętać, ale kiedyś na pewno takowe miała (postać), więc wypadałby je dodać Wink

Akcept.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





~Ad Empty
PisanieTemat: Re: ~Ad   ~Ad Empty

Powrót do góry Go down
 
~Ad
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: