Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Izzy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Izzy Travet
Obrońca natury
Izzy Travet


Rasa : Dragon
Skąd : Tereny Nieznane
Wiek postaci : 44
Liczba postów : 3
Skąd wiemy o forum? : Layla

Izzy  Empty
PisanieTemat: Izzy    Izzy  EmptySob Lip 03 2010, 04:15

Imię: Izzy
Nazwisko: Travet
Wiek: 30 lat, co u smoka oznacza samodzielne wkroczenie w świat.
*Rasa: Dragon - fikcyjne stworzenie, najczęściej rodzaj olbrzymiego, latającego gada. Występuje w licznych mitach i legendach. Według wielu mitów smoki obdarzone były dużą inteligencją, potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem. Teraz spotkanie smoka jest rzadkością.
Pochodzenie: Altar
Profesja/ranga: Obrońca natury
Wygląd: Ciało pokryte było rogowymi łuskami, a z grzbietu wyrastały wielkie skrzydła. Ciemny kolor był odpowiedni do nocnych wypraw po niebie. Ogromny, masywny ogon stanowił dobrą broń. Wielkie kły jak u smoka przystało i pazury wspomagające przyczepność i usprawniające zgrabne i szybkie poruszanie się.
Broń: Kły, Zęby i ciężki ogon
Charakter: Do każdego podchodził z innym nastawieniem, przez co charakteru nie dało się określić.
Znaki szczególne: Jedyny smok który jest roślinożerny.
Krótka historia: Wczesne przebudzenie spowodowane było działalnością człowieka. Wyspa była nie zamieszkana dobre warunki, cisza i spokój.
Gdy ludzie zaczęli budować swoje wioski niszczyli okoliczne lasy, zwierzęta uciekały z dala. Całe zamieszanie przyczyniło się zdeptania jaja smoczego z którego wykluł się Izzy. Smok który nie rozwinął się w pełni jest słaby by zdobyć pożywienie bądź zacząć swoje długie życie. Mały znalazł jaskinię głęboką ciemną i odległą od wszelkiego harmidru. Przeczekał tam kilka lat przesypiając i dorastając, by móc stawić czoło zagrożeniu.


Ostatnio zmieniony przez Izzy Travet dnia Nie Lip 04 2010, 07:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Izzy  Empty
PisanieTemat: Re: Izzy    Izzy  EmptyNie Lip 04 2010, 07:33

Dodałam ci opis rasy, bo musi być dostępny dla innych użytkowników. Miałam ci dać akcepta... ale nie wiem, co z twoim pochodzeniem.... Podróżnik czy Altar? Wydaję mi się, że bardziej pasować ci będzie Altar.

Chociaż... mogę zrobić grupę "zwierzęta" xD.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Izzy  Empty
PisanieTemat: Re: Izzy    Izzy  EmptyNie Lip 04 2010, 07:44

Akcept.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Izzy  Empty
PisanieTemat: Re: Izzy    Izzy  Empty

Powrót do góry Go down
 
Izzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: