Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shetril Selyts

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Shetril Selyts
Krwiopijca



Liczba postów : 2

Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Shetril Selyts   Shetril Selyts EmptyWto Lip 06 2010, 22:06

Imię: Shetril
Nazwisko: Selyts
Wiek: 18
*Rasa: Grant(otrzymano pisemną zgodę)
Pochodzenie: -
Profesja/ranga: Krwiopijca
Wygląd: Wysoki brunet o czerwonych oczach. Jego cera jest bardzo jasna. Ubrany jest zawsze w skórzany czarny płaszcz prawie do ziemi. Na palec włożony ma srebrny sygnet , na którym widnieje litera "S". Na jego plecach jest kołczan i łuk utworzony z bardzo rzadkiego rodzaju drewna- Asharit. U jego pasa wisi w pochwie długi miecz , którego rękojeść i jelec ozdabiane są szlachetnymi kamienia , lecz tak by nie przeszkadzały w walce. Na klindze widnieje napis "Selyts"
Broń:Łuk , długi miecz.
Charakter:Spokojny , opanowany , bezwzględny gdy przychodzi co do czego , inteligentny , uprzejmy.
Znaki szczególne: Na twarzy widać 3 blizny , rozpoczynające się od ucha , biegną wzdłuż policzka i kończą koło nosa. Jedna jest położona bardzo blisko od oka.
Krótka historia: Wywodzi się z rodu Selyts. Zanim został Grantem , jego życie polegało tylko na znalezieniu kochanki , by ocalić ród i dalej go rozwijać. Był wszakże ostatnim z rodu ,ale był największą niezdarą. Pewnego dnia gdy ukochana Shetrila , zmarła. Chciał popełnić samobójstwo wieszając się na moście. Gdy już stał na progu mostu , coś go złapało za szyję z niebywałą siła. -Czy tego chcesz? Śmierci?- spytał nieznajomy.
-Tak tego chce- Odparł młody mężczyzna.
Po tych słowach , wszystko wokół Shetrila zaczęło wirować i być niewyraźne. Powodem było ugryzienie w szyje i picie jego krwi. Gdy Selyts był u kresu śmierci. Nieznajomy znów zapytał - Czy dalej tego chcesz?.
Meżczyzna nie mając sił pokręcił głową na znak ,że nie chce.
-Jestem Grantem - odparł z uśmiechem na twarzy-Zakończę Twoje cierpienia. Od teraz będziesz prowadził lepsze życie.
Grant przeciął swoim paznokciem żyłę i kazał pić. Chłopiec stracił przytomność, gdy się przebudził poczuł dziwną ulgę , lecz nie wiedział co dokładnie się stało.


Ostatnio zmieniony przez Shetril Selyts dnia Wto Lip 06 2010, 23:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Re: Shetril Selyts   Shetril Selyts EmptyWto Lip 06 2010, 22:39

Myślę, że Grantem trzeba się urodzić, bo w opisie rasy nie ma nic, że ktoś staje się Grantem od... ugryzienia Granta. Proszę to skonsultować z Klaranem i ewentualnie edytować (lub jeśli się zgodzi, to powiadomić mnie o tym w poście).

Błagam... wymyśl sobie jakąś profesję. Nie będę myśleć za was (ale jak mi już wpadło to głowy, to zapytam - może krwiopijca?)

Brak zapoznania się z regulaminem.

Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Go??
Gość




Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Re: Shetril Selyts   Shetril Selyts EmptyWto Lip 06 2010, 22:51

Przepraszam, to było moje niedomówienie jak tworzyć Grantów. Pozwól mu nim być w taki właśnie sposób, a ja zaraz do ciebie wyślę jak się ich tworzy.
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Re: Shetril Selyts   Shetril Selyts EmptyWto Lip 06 2010, 23:25

Ok, niech będzie. Zostaje ci jeszcze tylko przeczytać regulamin i dodać profesję.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Re: Shetril Selyts   Shetril Selyts EmptyWto Lip 06 2010, 23:59

AKCEPT. Miłej gry życzę Wink
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Shetril Selyts Empty
PisanieTemat: Re: Shetril Selyts   Shetril Selyts Empty

Powrót do góry Go down
 
Shetril Selyts
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: