Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Raziu

Go down 
AutorWiadomość
Raziel Morthin
Łowca duchów // Złodziej
Raziel Morthin


Rasa : Heliv
Skąd : Altar
Wiek postaci : 19
Obecny wygląd : Facet w przedziale 25-30 lat, włosy ścięte do zera; jaskrawe, żółte oczy; ubrania utrzymane w ciemnych odcieniach szarości.
Znaki szczególne : Blizna ciągnąca się po lewej stronie twarzy.
Broń : Łuk refleksyjny + strzały z toskyną paraliżującą; krótki, stalowy miecz; w formie duchowej posługuje się kosą przypominającą kręgosłup z ostrzem oraz sterowanymi telepatycznie, ostrymi fragmentami łańcucha.
Wierzchowiec // kompan : Póki co- brak
Liczba postów : 482
Pełniona funkcja : Wesoły user
Inne konta : -

Raziu Empty
PisanieTemat: Raziu   Raziu EmptyWto Lip 13 2010, 11:38

Pisałem o sobie już wcześniej, ale skasowałem temat. Siły wyższe kazały mi to zrobić.

Zacznę od absolutnych podstaw. Moje imię Sebastian, bardzo je lubię i broń Boże je skracać. 22 czerwca skończyłem 15 lat, a co za tym idzie ukończyłem także drugą klasę gimnazjum. Się nie chwaląc, ze średnią 4,93. Mieszkam w Kozienicach (niedaleko Radomia). Na tym forum mam dwie postacie, z czym się zresztą nie kryję- Raziela i Soteatha. Miałem dwie postaci, ale Sotek poszedł do kasacji.
I to na tyle podstaw.

Sporo przeklinam, łatwo się denerwuję, jestem niecierpliwy i nie umiem zachować powagi. Jestem ateistą. Nie lubię gdy traktuje się mnie jak idiotę. Poza tym mam skłonności sadystyczne, cierpię na paniczną akrofobię (lęk wysokości) i mam jakiś uraz do jakiegokolwiek robactwa, poza biedronkami i dżdżownicami. Lubię oglądać kreskówki, w szczególności te debilne i nieposiadające przesadnej głębi. Mam istną obsesję na punkcie liczb parzystych, a szczególnie na punkcie cyfry 6. Zdarza mi się śpiewać pod prysznicem. Lubie słodycze i przesadnie ostre potrawy.
Jednak uważam się za osobę inteligentną, mam sporą wyobraźnie i duże poczucie humoru. Mam talent do pisania opowiadań, chociaż tylko jedno z moich dzieł ujrzało światło dzienne. I spotkało się z dość pozytywnymi ocenami. A, i mam strasznego fioła na punkcie ortografii.

Jestem uzależniony od kompa. Niby nie na tyle, żeby siedzieć przy nim cały dzień, ale jednak. Nie wyobrażam sobie życia bez blaszaka. Cóż, dumny z tego na pewno nie jestem. Ale nie podejmuję żadnych kroków w walce z tym.
Dużo czasu przy kompie sprawiło, iż moją pasją stały się gry. Dla innych to tylko sposób na przepuszczanie czasu, dla mnie- hobby. Może niezbyt twórcze, ale cóż. Co do gatunków gier, to nie jestem nazbyt wybredny. Z identyczną przyjemnością wyrzynam Bogu ducha winne piksele w Call of Duty, GTA czy innym Postalu, wiekami siedzę w ciemnościach w Splinter Cellu jak i dbam o kolejne pokolenia Simów (tak- w Simsy gram, i co więcej, sprawia mi to przyjemność). Nie przepadam jedynie za sportówkami i RTS'ami.
Moje ulubione gry to Spore, wspomniane Simsy (gram w dwójkę, trójki nie posiadam), Postal 2: Share the Pain, Fable: Lost Chapters, Worms 4, DefJam: Fight for NY oraz Star Wars: Force Unleashed. To nie wszystko- można by wymieniać i wymieniać, ale oszczędzę wam tego wywodu.

W PBF'y bawię się już drugi rok, 26 listopada będzie druga rocznica. Moim pierwszym forum było Vampire Knight- wciągnął mnie w to Kjodżu. Gdyby nie ta menda, ominęłaby mnie masa dobrej zabawy :3

Mam psa, a właściwie panią piesową, wabi się Nuka. Rasa- sznaucer miniaturowy. Naprawdę przeurocze stworzenie.

Teraz trochę o moich preferencjach muzycznych. Nie skupiam się na jednym gatunku. Zamiast mówić, co lubie, powiem, czego nie lubię. A nie lubię popu, techno, disco polo (ogólnie disco) i w ogóle większości tego, co jest teraz najbardziej promowane.
Mój ulubiony zespół 4ever to Linkin Park, zaraz po nim są: Sabaton, Eminem, PFK. Dość często słucham też Roba Zombie i Rise Against, lecz nie darzę ich zbytnim przywiązaniem. Ta lista nie jest zamknięta, jestem otwarty na nowych wykonawców.

Książki... Mam dwie ulubione serie: "Zwiadowcy" i "Harry Potter". Na tej drugiej się wychowywałem, tę pierwszą poznałem dość niedawno, jednak od razu pokochałem każdą jej część. W najbliższej przyszłości zamierzam wziąć się za twórczość Pratchetta oraz za "Wiedźmina".
Warto także wspomnieć o komiksie "Looking for Group". Przygody Richarda i ekipy są po prostu boskie :3

Przejdźmy do filmów. Nie oglądam ich zbyt wiele, dzięki czemu mam więcej czasu na zamęczanie konsoli (do komputera w graniu się nie ograniczam). Ale mam kilka, do których chętnie wracam.
Mój ulubiony- Skazaniec. Jest on po prostu świetny. Poza tym, jestem fanem Gwiezdnych Wojen (Darth Vader jest w szerokim gronie moich ulubionych postaci).

And now, last, but not least... Sport. Mam opinię osoby dziwnej, gdyż nie lubię piłki kopanej. W ogóle mnie do tego nie ciągnie. Zamiast tego wolę jeździć na rolkach, pływać i ewentualnie pograć w siatkę. Poza tym, lubię boks, skateboarding (kiedyś jeździłem na desce, ale mi przeszło) i surfing. Ale to tylko do oglądania :3
A, i w kręgle chętnie pogram.

Kuffa, miałem coś napisać, ale zapomniałem co... Zresztą, i tak wyszło nieco więcej niż początkowo planowałem.

Tak więc... Any questions?



Powrót do góry Go down
 
Raziu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: O was-
Skocz do: