Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Peri'an Phiro

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Peri'an Phiro Empty
PisanieTemat: Peri'an Phiro   Peri'an Phiro EmptyPon Lip 19 2010, 01:38

Imię: Peri'an
Nazwisko: Phiro
Wiek: 27 lat ludzkich
*Rasa: Elf
Pochodzenie: -
Profesja/ranga: Łotrzyk Artysta (wyjaśnię niżej)
Wygląd: Wysoki, z jasną skórą i szmaragdowych oczach. Ciemne włosy spina dość wysoko. Gdy zaczyna się denerwować, w okół jego oczu powstaje zielona poświata.
Broń: Dwa sztylety, ładnie zdobione. Lutnia, na której gra różne melodię, które mają w sobie magię.
Charakter: Dziwak, nie uznaje zasad innych, ma swoje które są ponad wszystkim.
Znaki szczególne: Dwa tatuaże, Jeden na łopatce, wykonany białym barwnikiem, przedstawia Anioła. Drugi jest czerwony, zwykły ornament, zaczyna się na lewym ramieniu skąd rozgałęzia się na klatkę piersiową.
Krótka historia:
Lutnia wydawała ciche i fałszywe dźwięki. Raz zbyt wysokie, raz zbyt niskie. Peri siedział przy stoliku w karczmie. No co się z tobą dzieje kochana? Czyżbyś miała humory ? Rozmawiał jak szaleniec z lutnią. Gdy po kilku minutach udało mu się nastroić Amandę, bo tak nazywała się jego lutnia, ułożył ją delikatnie w futerale który był wyścielony delikatną czerwoną tkaniną, następnie włożył go do plecaka. Zaczął się przyglądać osobą które krzątały się po karczmie. Dwie ponętne dziewczyny, które roznosiły trunki i były obsypywane obleśnymi spojrzeniami. Karczmarz Olum, znajomy Peri'ego, zawsze miał dobre wino. Kilku szlachciców, sporo mieszczan, kilku marynarzy.
Anielico, mogła byś podejść do mnie? Zwrócił się do Klaudii, jednej z dziewczyn roznoszących trunki. Co ci podać Pięknooki? Powiedziała nachylając się do Periego, pokazując rowek między kształtnymi piersiami. Lampkę wina, Anielico Szepnął jej na ucho i złożył pocałunek na policzku. Gdy otrzymał swój trunek, pił go wolno, czekał aż inni ludzie z karczmy będą bardziej schlani. Ja tego nie rozumiem, piją, piją, potem zataczają się do domu, nieraz biją żony, córki, synów. Myślał Peri gdy przyglądał się innym. Szlachta zaczęła się zbierać, Peri szybkim krokiem udał się do lady. Po drodze szybkim ruchem porwał sakiewkę jednego ze szlachciców. Dał ją Olumowi. Pożegnał się z nim, bo postanowił odejść gdzieś indziej. Przy wyjściu porwał sakiewkę drugiego szlachcica. Była przyjemnie ciężka. Pewnie odchodząc stąd złamie kilka delikatnych kobiecych serc, ale jestem tu już od kilku lat. Czas zmienić coś w życiu Wszedł na pierwszy lepszy okręt, zapłacił kapitanowi za podróż i zakwaterował się w cichym kącie...Po kilku dniach żeglugi dotarli do krainy zwanej Avalon.

Łotrzyk artysta - Jest to połączenie Barda, Złodzieja i Skrytobójcy. Prosto mówiąc jest to sprytny łotr, który wykorzystuje nieraz swój talent by okraść kogoś lub wykonać zlecenie.


Ostatnio zmieniony przez Peri'an Phiro dnia Pon Lip 19 2010, 05:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Peri'an Phiro Empty
PisanieTemat: Re: Peri'an Phiro   Peri'an Phiro EmptyPon Lip 19 2010, 01:51

Od razu rzuciłam okiem na rasę i dalej już nie sprawdzałam twojej KP. Chwilowo nie można tworzyć własnej rasy, musisz wybrać coś z istniejących.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Peri'an Phiro Empty
PisanieTemat: Re: Peri'an Phiro   Peri'an Phiro EmptyPon Lip 19 2010, 02:55

Dobrze, zmieniłem Rasę, aczkolwiek star był/była ostatnio Online pod koniec czerwca, uznałem go/ją za nieaktywnego/nieaktywną.
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Peri'an Phiro Empty
PisanieTemat: Re: Peri'an Phiro   Peri'an Phiro EmptyPon Lip 19 2010, 07:06

Okej, akcept.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Peri'an Phiro Empty
PisanieTemat: Re: Peri'an Phiro   Peri'an Phiro Empty

Powrót do góry Go down
 
Peri'an Phiro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: