Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Elenare Cavilli

Go down 
AutorWiadomość
Elenare Cavilli
Lekarka
Elenare Cavilli


Rasa : Lucerna
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 31
Obecny wygląd : 164 cm wzrostu, długie jasnoróżowe włosy,niebieskie oczy, narośle w kształcie skrzydeł, niebieska sukienka, długie białe buty
Znaki szczególne : Narośle w kształcie skrzydeł na głowie
Charakter : Miła, odważna, pomysłowa. Jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowopoznanych
Broń : Katana, świetlne kule, techniki walki
Liczba postów : 3
Pełniona funkcja : Zwykła użytkowniczka
Skąd wiemy o forum? : Banner

Elenare Cavilli Empty
PisanieTemat: Elenare Cavilli   Elenare Cavilli EmptySob Sie 28 2010, 05:03

Imię: Elenare
Nazwisko: Cavilli
Wiek: 17 lat
*Rasa: Lucerna. Istoty, które potrafią władać światłem. Światło to ich moc. Ale każdy Blask jest inny. Każda Istota, przy swoich narodzinach otrzymuje Blask danego koloru i o danych właściwościach. Blask może ranić, ale także i leczyć. Istoty Blasku Umysłu potrafią nawet przewidywać przyszłość.
Pochodzenie: Ashilut
Profesja/ranga: Lekarka
Wygląd:164 cm wzrostu, długie jasnoróżowe włosy,niebieskie oczy, narośle w kształcie skrzydeł, niebieska sukienka, długie białe buty.
Broń:Katana, świetlne kule, techniki walki
Charakter: Miła, odważna, pomysłowa. Jest bardzo podejrzliwa w stosunku do nowopoznanych.
Znaki szczególne: Narośle w kształcie skrzydeł na głowie.
Krótka historia: Jej rodzice byli Lucerna'mi, pochodzili z różnych krajów. Nigdy nie opowiedzieli jej prawdziwej historii życia. Matka urodziła ją w Ashilut. Sama jakiś czas potem uciekła. Elenare została sama. Ktoś ją przygarnął i pomógł odkryć jej tajemne moce Blasku. Posiada Blask Leczenia. Leczy rany swoje, jak i innych. Wydawać by się mogło, że jest całkowicie bezbronna...ale nie. Elenare została wyszkolona w walce. Umie obronić się Świetlną Kulą oraz mieczem.



//to teraz tak...trochę się tu jeszcze nie orientuję. Mam nadzieję, że mi ktoś pomoże się tu zadomowić...za jakieś niedopatrzenia przepraszam ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.elenara15.deviantart.com
Go??
Gość




Elenare Cavilli Empty
PisanieTemat: Re: Elenare Cavilli   Elenare Cavilli EmptySob Sie 28 2010, 09:43

Hmmm... mogłabyś trochę bardziej się rozpisać, ale poza tym wszystko jest ok. Wyślij mi proszę dokładniejszy opis rasy na PW, ok? Takie rzeczy jak jakieś szczegóły w wyglądzie, skąd się biorą i inne, które uznasz za istotne.

Poza tym akcepcik i życzę miłej gry ^^
Powrót do góry Go down
 
Elenare Cavilli
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: