Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Anriel

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Anriel Sevrala
Wojownik
Anriel Sevrala


Rasa : eyes
Skąd : Altar
Wiek postaci : 40
Obecny wygląd : patrz Avatar
Znaki szczególne : wiecznie w zbroi
Liczba postów : 15
Pełniona funkcja : użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Kenji

Anriel Empty
PisanieTemat: Anriel   Anriel EmptyPią Paź 22 2010, 09:48

Imię:Anriel

Nazwisko:Sevrala

Wiek: kobiety nie pyta się o wiek

*Rasa:eyes jest to rasa mieszańców w połowie krwi anielskiej w połowie wampirzej. Nie posiadają skrzydeł ani nie piją krwi. Po Anielskiej części swojej rodziny maja nieskazitelnie głatką skórę oraz delikatny melodyjny głos. Z koleji po Wampirzej krwi mają zamiłowanie do krwi (niekoniecznie do picia choć i tacy sie zdażają). Jest o rasa niewiargodnie chłodna a właściwie lodowata chociaż zdażają się wyjątki które juz pomijając że i tak dostosowuja ciepłote do otoczenia potrafią ja podnieść do 60 stopni

Pochodzenie: Altar

Profesja/ranga: Wojownik

Wygląd: Naturalnie jej włosy sa koloru jasno złotego. W praktyce okazują się jednak rude ale to tylko przez jej zamiłowanie do krwi (kąpie się w niej) zazwyczaj starannie upięte. Jest średniej wysokości kobietą bo ma aż 170 cm. Prawie przez cały czas nozi Srebrną zbroje ze złotymi zdobieniami.

Broń:włócznia ognia tutaj w całości oraz z tąże włucznią
oraz 2 z 8 sztyletów generalskich. Konkretniej Ognia i Światła.
A oto i one tutaj na górze pierwszy od prawej i na dole 2 od lewej

Charakter: Nie przepada za uśmiechem. Nawet gdy ją coś bawi nie okazuje tego. Z reguły jest miłą osoba o przyjaznym nastawieniu, choć nie radzimy jej denerwować.

Znaki szczególne: przez 99% doby nosi zbroje a tak to brak

Krótka historia: Urodziła się jak i wychowała w slumsach. Przez lata obserwowała wojowników ucząc się fachu rycerskiego. W wieku 10 lat ukradła jednemu z kowali miecz i poszła w łachmanach na dwór. Oznajmiła wtedy przed dużą częścią szlachty że w jej wieku nie ma lepszego wojownika. jej słowa nie były kłamstwem. Po pokonaniu wszystkich męskich rówieśników jeden z generałów wzią ja na nauki. W taki sposób stała sie najlepszym wojownikiem. Gdy nudne stanie na straży zaczeło ją nudzic przybyła tutaj i pisze kolejny rozdział w swojej juz i tak mocno pokręconej historii


Ostatnio zmieniony przez Anriel Sevrala dnia Sob Paź 23 2010, 05:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Anriel Empty
PisanieTemat: Re: Anriel   Anriel EmptySob Paź 23 2010, 01:54

Twój avatar jest troszeczkę za szeroki, więc go przytnij, okej?

W tej odwrotności do Morconów to tylko widzę niską temperaturę (która i tak może się podwyższyć), no ale ok. Zastanawia mnie tylko to połączenie... wampir z aniołem? Kto musi być ojcem, a kto matką? Skoro anioły, to mają skrzydła? Skoro wampiry, to piją krew? Jeśli nie, to edytnij rasę i zmień ją jakoś... proszę o urozmaicenie.

Co do tych sztyletów, to jest aż 8. Wszystkie 8 nosi przy sobie? Poza tym ich "właściwości" są po angielsku, a ja dopiero co zaczęłam się uczyć tego języka...

A tak to wszystko ok. Jak edtyniesz, to się jeszcze zobaczy Wink Czekam.

Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Anriel Sevrala
Wojownik
Anriel Sevrala


Rasa : eyes
Skąd : Altar
Wiek postaci : 40
Obecny wygląd : patrz Avatar
Znaki szczególne : wiecznie w zbroi
Liczba postów : 15
Pełniona funkcja : użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Kenji

Anriel Empty
PisanieTemat: Re: Anriel   Anriel EmptySob Paź 23 2010, 05:09

poprawione nad avem pracuje
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Anriel Empty
PisanieTemat: Re: Anriel   Anriel EmptySob Paź 23 2010, 05:34

Akceptuję.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Anriel Empty
PisanieTemat: Re: Anriel   Anriel Empty

Powrót do góry Go down
 
Anriel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: