Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Organizacje

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Organizacje Empty
PisanieTemat: Organizacje   Organizacje EmptySob Paź 30 2010, 06:45

Witam. Mam pewne pytania przed rozpoczęciem gry. Czy w świecie istnieją jakieś organizacje magiczne, rady itd. Czy po prostu przy tworzeniu postaci możemy sami coś stworzyć i dołączyć ?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Organizacje Empty
PisanieTemat: Re: Organizacje   Organizacje EmptySob Paź 30 2010, 07:12

organizacje... szkoła Lirena mi się tylko przypomina. Wystarczy przejrzeć KP Wink zwykle userzy sami sobie to wprowadzają i się grupują. Jeśli będzie to wymienione w Twojej KP i dostaniesz akcepta - organizacja zostanie stworzona Wink
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Organizacje Empty
PisanieTemat: Re: Organizacje   Organizacje EmptySob Paź 30 2010, 10:35

Sięgam pamięcią wstecz... i stwierdzam, że nie ma żadnej organizacji ^^ Jest tylko Królewska Gwardia, ale to specjalna ranga. Możesz coś wymyślić - nie bronię.

Namiestnikiem możesz zostać, choć to nie organizacja... ale coś bliżej... rady? Hm.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Liren Kazume
Rycerz // Nauczyciel
Liren Kazume


Rasa : Półbóg
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Ponownie jest w swojej dawnej zbroi i z mieczem na plecach. Wszystko wygląda tak jak dawniej oprócz jednej małej rzeczy... Nowa blizna nabyta w walce z dużym M
Znaki szczególne : Naszyjnik z małym piorunem no i blizna
Charakter : Raczej spokojny. Teraz próbuje odpocząć po walce i nabrać sił aby ponownie stanąć przed Mordekaiserem.
Broń : Teraz raczej posługuje się piorunem. Niebieski odcień jest gdy Liren nie jest opętany, a szary kiedy odzywa się druga natura.
Przyjaciele : Jace, Maya, Artemis i Richard, Sophia, Kenji
Wrogowie : Wróg nr 1: MORDEKAISER
Liczba postów : 147
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : W śnie objawiła mi się Ta stronka więc postanowiłem Ją odnaleźć...

Organizacje Empty
PisanieTemat: Re: Organizacje   Organizacje EmptyPon Lis 01 2010, 08:09

Gear, a co do tej szkoły to nie nazwał bym tego organizacją. xD
Tam można przychodzić aby się czegoś uczyć itd, itp.

Prawdę mówiąc to jestem w trakcie robienia pewnej organizacji, ale o niej gadam tylko na fabule. xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Organizacje Empty
PisanieTemat: Re: Organizacje   Organizacje Empty

Powrót do góry Go down
 
Organizacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Kosz :: Archiwum :: Ogłoszenia, pytania, propozycje-
Skocz do: