Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Niebo - dzielnica militarna.

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 05:49

"Niebo", jako plan jest podzielone na kilka(-naście?) "dzielnic", pomniejszych planów.
Żeby się tu dostać trzeba albo umrzeć i zostać zbawionym przez Boga, albo zostać tu wprowadzonym przez jednego z Archaniołów. Każda z dzielnic ma swojego archanioła.

Dzielnica militarna jest pod dowództwem archanioła Kayle. Jak każdy plan niebiański sklepienie miało swoje własne słońce, którego promienie nie oślepiały tak jak na planie rzeczywistym, jeśli się podleciało odpowiednio wysoko można było podróżować między dzielnicami. Architektura dzielnicy militarnej jest sterylna, przeważają białe budynki bez dachów, lub ze sporymi dziurami. Tylko w tej dzielnicy tak jest, powodem jest wygoda i szybkość działania, którą to umożliwia i która jest priorytetem w tej dzielnicy. Jak każda dzielnica, tak i ta nie ma swoich granic. im bliżej "centrum", tym gęstsza zabudowa, ale im bardziej się oddalisz i miniesz większość domów - napotkasz tylko biel z niewyraźnie zaznaczonym horyzontem (podobnie jak w sali ćwiczeń z serii Dragon Ball).


---------------

Shila:

Gdy snop światła zniknął znalazłaś się w jakimś budynku. Chwila. Światło słoneczne w budynku?!

O, ogromna dziura w dachu.

Kayle zawołała po imieniu dwa anioły, które po szoku jaki wywołała osoba którą mieli się zająć, zabrały Thane'a do jakiejś sali.
- Moi medycy się nim teraz zajmą. - ton Kayle nie zdradzał żadnych negatywnych emocji. - Może udamy się do mojego biura i porozmawiamy?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 05:53

Odprowadziła Thane'a wzrokiem, po czym rozejrzała się na szybko. Miejsce wyglądało interesująco.
Skinęła głową w milczeniu.
Powinna się bać? Ciągle nic nie czuła...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:05

Klatka schodowa, korytarz. Wyszłyście z budynku, na którym było kilka czerwonych krzyży.

Ruszyłyście ulicą, ku budynkowi najbliższemu "centrum", czyli wysokiej wierzy koloru kości słoniowej. Minęłyście anioły, które podejrzliwie na Ciebie patrzyły, ale tylko przez mrugnięcie okiem, zaraz potem zauważały Kayle, a to widać wyłączało wszelkie podejrzenia. Ogromny plac wokół wierzy był miejscem treningów kilku grup naraz. Mijane przez was anioły kłaniały się i witały Kayle z oznakami szacunku.

Po wejściu do wierzy pokonałyście około czterech setek schodów, po czym weszłyście do gabinetu.. Gabinet okazał się całym piętrem, ostatnim piętrem tej wierzy. Biurka, mapy, plany, duża ilość broni (głównie mieczy), kilka stojaków na zbroję, ogrom nieporządku.

Archanielica usiadła na najbliższym krześle, Tobie wskazała inne wolne.

- Nie jesteś już tym, kim byłaś. Dołączyłaś do "horrorów". Opowiadaj...
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:13

Nie od razu zajęła wskazane miejsce. To trochę tak, jakby mieli ją przykuć do krzesła i oślepić bardzo jasnym światłem. Usiadła dopiero po chwili.
- Co mam opowiadać? - zapytała. - Że zabijanie jest przyjemne?
Uśmiechnęła się kątem warg.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:20

- Opowiedz mi o tym kim jesteś, oraz co wiesz o swojej rasie...
Zamyśliła się, gdy kątem oka zobaczyła jakąś notatkę na biurku, ale postanowiła to na razie zignorować.
- Dlaczego zmieniłaś strony, dlaczego mam Ci ufać i dlaczego nie powinnam Cię w tej chwili skazać na więzienie, lub egzekucję? - dokończyła rzeczowym tonem.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:27

- Jestem... lub byłam, Arią - mówiła spokojnie. Splotła dłonie na kolanach i zaczerpnęła tlenu, by długo mówić. - O horrorach wiem bardzo mało. Pewien horror dręczył mnie od pewnego czasu, kiedy cała grupa pojawiła się w domu Thane'a, zwyczajnie sparaliżował mnie strach. Teraz nie rozumiem tego uczucia, ale wtedy byłam tak przerażona, że instynktownie zaczęłam szukać sposobu na przetrwanie. Więc zdecydowałam się zmienić strony.

Uśmiechnęła się blado. Sytuacja nie pozwalała jej na kpiący uśmieszek, na który miała teraz ochotę.
- Czy można udowodnić zmianę myślenia? Nie potrafię tego udowodnić. Nie potrafię nawet stwierdzić, czy na pewno wróciłam na waszą stronę. Jakby nie patrzeć, w ciągu dalszym nic nie czuję.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:37

- Moja kula płomieni potrafi ochronić dowolny obiekt, czy osobę przez jakiś czas. Żeby jednak wejść do środka trzeba mieć czyste intencje, lub chcieć pomóc osobie/obiektowi chronionemu. Skoro nic nie czujesz, to jak to wyjaśnisz? Czemu chciałaś mu pomóc, czemu dalej mu pomagasz?
Odrobinkę się zniecierpliwiła.
- Zrozum, jesteś w bardzo ciężkim położeniu. Musze mieć pewność, a Ty musisz mnie przekonać do siebie. - wysiliła się na współczujący ton.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 06:48

To było dobre pytanie.
Podciągnęła nogi i otoczyła je ramionami, oparła brodę o kolano, przymrużyła powieki. Pamiętała, że w tamtym momencie działała impulsywnie.
- Bo był słaby... przebywanie w pobliżu niego jest cudowne, nie chciałam, by zniknął. No i... mam wobec niego dług wdzięczności.

- Co mam powiedzieć? Nie jestem wcale dobrą osobą, kłamanie o moich cudownych intencjach wcale mi nie pomoże - powiedziała trochę głośniej, niż chciała. - Nie chcę być horrorem. Ma to swoje zalety, nieziemską rozkosz. Ale jak się pójdę pieprzyć, to też będzie rozkosz, nie? I nie muszę przy tym nikomu łamać nóg. Nie podoba mi się pozycja "zła absolutnego", płynący z tego obowiązek krzywdzenia i zabijania, znacznie szczęśliwsza czułam się jako ruda i piegowata tancerka ze slumsów.
Skończyła. Nie miała nic do dodania. Po chwili jednak zwiesiła wzrok.
- I wiem, że zasłużyłam na bolesną karę.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 07:37

Przez krótką chwilę analizowała Twoje słowa.

- Czyli horrory karmią się w ten sposób... Wiesz, problem polega na tym, że Thane zostanie w ciągu maksymalnie półtora dnia wyleczony. Jak go znam, Ty pewnie również, to słabości, bólu, czy lęku u Niego nie uświadczysz. W związku z tym Twoja lojalność z "naszą" stroną stanie pod znakiem zapytania.

- Byłaś słaba, pojawił się przerażający przeciwnik, więc wybrałaś przyłączenie się do niego, byleby przeżyć. Gdybym była w Twojej sytuacji prawdopodobnie zrobiłabym to samo... - uśmiechnęła się. Wstała i podeszła do okna, w Jej uśmiechu było coś kojącego.

- Plusem całej tej sytuacji jest to, że stałaś się potężniejsza. Nabrałaś znaczenia jako sojusznik. Problematyczna jest tylko pewność Ciebie... Co do Thane'a nie mam wątpliwości, znam go długo, Ciebie nie.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 10:16

- Tak... to jest nie tylko wasz problem. Mi też nie uśmiecha się perspektywa tego, że niedługo skończy mi się źródło energii.
Uśmiechnęła się krzywo, patrząc na nią spod rzęs. Zasłoniła połowę twarzy kolanami.

- Moja moc zmniejszy się w przeciągu dnia lub dwóch.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 10:47

- No dobra, ale jak to działa, że czerpiesz tylko z Thane'a? Powinnaś móc czerpać swoją moc z każdej osoby w pobliżu, prawda?

Odwróciła się do Ciebie, oparta o okno. Dopiero teraz zauważyłaś że słońce, które już zachodziło i było tuż za Nią nie raziło jak te na planie rzeczywistym. W dziwny dla Ciebie sposób Kayle wydała się ... pociągająca.
Gdy zdałaś sobie sprawę z tego gdzie zawędrowały Twoje myśli, naprawdę się zdziwiłaś.
- Coś nie tak? Masz dziwny wyraz twarzy...
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 11:10

- Potrafię - odparła. - Ale to za mało. Thane jest... przeze mnie naznaczony. Dzięki temu moje "zyski" są o wiele większe.

Wzdrygnęła się i po chwili wahania naciągnęła podartą suknię aż do stóp.
- Nie, absolutnie nic...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 11:21

- W takim razie jak wyglądają te zyski? Jak działa to naznaczenie, skąd się wzięło? Wystarczyłoby żebyś naznaczyła któregoś z więźniów przy przesłuchaniu, albo coś w tym guście...

Gdy Kayle zobaczyła podartą sukienkę i to że coraz bardziej się odgradzasz, zrobiła się miła i współczująca. Podeszła do Ciebie, przestawiła krzesło blisko Ciebie.
- Rozumiem, że musisz się czuć okropnie, ale zrozum że litości i współczucia we mnie wiele nie ma... To dla mnie rzadkie i dziwne uczucie.
To, że była bliżej specjalnie Ci nie pomogło....
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySob Gru 18 2010, 11:57

- Nie rozumiem tego mechanizmu - fuknęła nieco podirytowana. - Wiem, że osoba naznaczona może być dręczona przez horrora, przez którego została naznaczona. Z takiej osoby można czerpać więcej energii, można ją torturować podszeptami, pojawiać się przy niej. Ale wiem też, że naznaczony może także wykorzystać taką więź. Nie wiem tylko, jak...

Zerknęła na nią ukradkiem.
- Nie liczę na litość i współczucie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Gru 19 2010, 03:36

- Pojawić się? Thane wciąż jest naznaczony, więc trzeba będzie prędko potroić straż.
Urwała. Przez dziurę w suficie wleciał przystojny anioł.
- Pani. - ukłonił się Kayle - Demon odmówił przyjęcia znieczulenia. Jego obrażenia są tak rozległe, że psychiczny uraz spowodowany składaniem Go może mieć trwałe skutki. Czy mamy go usłuchać, czy też podać mu znieczulenie siłą?
Kayle od razu przeniosła wzrok na Ciebie.
- Wie co robi... Operujcie bez znieczulenia. Potroić straże w budynku. Leczenie demona może okazać się bardziej problematyczne niż byśmy tego chcieli.
Anioł skłonił się Kayle, Tobie i wyleciał przez dziurę w dachu.
- Pewnie się domyślasz co Nim kieruje...
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Gru 19 2010, 07:25

Otoczyła się rękami, patrząc na anioła spod rzęs. Operacja bez znieczulenia?
- Nie - burknęła. - Kompletnie nie rozumiem tego świra. Gdybym była na jego miejscu, zabiłabym Al'Silah jak tylko odzyskałabym trochę sił... a on zaufał mi i pomógł się wydostać. Lepiej nie będę się zastanawiać nad pobudkami, jakie nim kierują, bo jeszcze mi się mózg spali.

Popatrzyła na anielicę spod rudej grzywki.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Gru 19 2010, 07:58

- To dużo prostsze niż Ci się wydaje. Jesteś informatorem, sprzymierzeńcem, znasz słabe punkty obecnego przeciwnika. To wiekowy demon, wytrzymałby kilkadziesiąt dni takich operacji i na Jego miejscu zarówno Ty, jak i ja zrobiłybyśmy to samo.
Wstała.
- Operacja zajmie około 24 godzin, potem trzeba będzie Go zmusić do tego żeby od razu po Niej trochę odpoczął. - Zakreśliła palcem wskazującym poziomy okrąg, który zapłonął delikatnie. Podleciał i zatrzymał się nad Twoją głową. - Dzięki temu nikt nie będzie kwestionować Twojego pobytu tutaj. Masz wobec tego trochę "czasu wolnego" w niebie...
Usiadła przy jednym z biurek i przyjrzała się notatce, którą wcześniej zignorowała
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 20 2010, 09:19

Rzuciła okiem na aureolę nad swoją głową. Niezwykłe.
- Czy jest jakaś szansa... na to, żebym znalazła coś na przebranie... ?
Pokazała skrawek swojej bardzo zniszczonej sukni, brudnej od kurzu i krwi.

Podniosła się niepewnie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 20 2010, 10:42

- Coś zaradzimy... - wskazała Ci ruchem głowy szafę. - Mniej więcej mamy podobną figurę, więc znajdziesz pewnie coś dla siebie. - uśmiechnęła się zachęcająco i wróciła do notatki.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 21 2010, 02:27

Podniosła się i niepewnie podeszła do szafy, zajrzała do środka. Widziała sporo ozdobnych strojów, ale jej uwadze nie umknęło także kilka prostych sukienek. Zdjęła jedną z nich, białą i smukłą.
Rozejrzała się, popatrzyła na swoje ręce.
- Mogę się... umyć?
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 21 2010, 02:48

Kayle coś mruknęła pod nosem, gdy czytała notatkę. - Pierwsze piętro. - odpowiedziała nie podnosząc wzroku.

Gdy weszłaś na schody to prawie z nich spadłaś, kurczowo trzymałaś się poręczy. Uderzenie rozkoszy wypełniło każdą komórkę Twego ciała. Resztką trzeźwego umysłu zrozumiałaś, że medycy właśnie otrzymali pozwolenie na operację bez znieczulenia...

Nie wiesz ile Ci zajęło przywyknięcie do tego uczucia, możliwe że stałaś przytulona do barierki kilka godzin, równie dobrze mógł to być kwadrans. Powoli zdołałaś się wybudzić z tego transu i ruszyłaś w dół schodami.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 21 2010, 07:16

Zachowała resztki zmysłów, zaczęła wciągać się po barierce jak po linie, na górę. Na szczycie ruszyła do celu jak pijana, obijając się lewym ramieniem o ścianę.
Znalazła wskazane przez Kayle miejsce i napełniła ciepłą wodą coś w stylu wanny (nie pytaj, jak tego dokonała, ani jak to wygląda - nie chce mi się opisywać mechanizmu...). Zanurzyła się, mając nadzieję, że przez rozpraszające uczucie rozkoszy, przypadkiem się nie utopi. Właściwie to nie była pewna, czy może utonąć...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySro Gru 22 2010, 03:35

Dopiero gdy wylądowałaś w wannie i minęło jeszcze trochę czasu byłaś w stanie trzeźwo myśleć pod wpływem niekończących się dal uniesienia.
Po jakimś czasie fale zatrzymały się. Widać skurkowańcy zrobili sobie przerwę.
Gdy otrząsnęłaś się z tego wszystkiego odkryłaś że nigdy w życiu nie byłaś tak zrelaksowana.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptySro Gru 22 2010, 10:55

Potrząsnęła gwałtownie głową, zabrała się za doprowadzanie swojego ciała do właściwej czystości. Różne myśli biły jej w się w tym czasie w głowie, ale część z nich stosunkowo szybko odrzucała. Drażniła ją jej zależność od Thane'a.

Po wyjściu z wanny ubrała się w zwiewną białą sukienkę, którą zakosiła Kayle i zaczęła się przechadzać po otoczeniu. Zwiedzała.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Gru 26 2010, 14:03

Dzielnica militarna robiła wrażenie.
Jak tylko zeszłaś po schodach i wyjrzałaś na ogromny plac wokół wierzy, wszędzie widziałaś praktyczność, dyscyplinę i ducha walki.
Tylko prowadzący treningi przenosili na Ciebie wzrok na ułamek sekundy. Wzrok zawsze zatrzymywał się na aureoli. Anioły, istoty tak bliskie "bogu" zawsze wydawały Ci się jako miłosierne, wybaczające, wskazujące właściwą drogę istoty o złotym sercu.
Obraz, który widziałaś spacerując między grupami był bliski jedynie rozumowaniu Kayle. Zdyscyplinowanie, czysta siła mająca korzenie we wierze, brak litości.
Mimo tego że na pierwszy rzut oka wydawały się by fanatykami łatwo dostrzegłaś między nimi różnice w pochodzeniu. Coś Ci mówiło że pochodziły z różnych innych dzielnic, coś jednak zebrało je właśnie tutaj.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 04:11

Oglądało to wszystko z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony widok był fascynujący, z drugiej jednak forma obrazu zniechęcała ją i odrzucała. To wszystko nie różniło się wcale dużo od zwykłego ziemskiego wojska, które odebrało jej bez reszty brata.
Starała się, by nie była aż tak zauważana.

Kiedy zorientowała się, że najwyraźniej miała do czynienia z jakąś nie codzienną sceną, zastanowiła się, o co mogło chodzić.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 04:43

Podziwiając dzielnicę powoli zmierzałaś w stronę szpitala. Gdy doszłaś do wejścia słońce, jak również sklepienie było już szkarłatne.

Niezliczone zastępy aniołów latały w powietrzu, najwidoczniej wymieniając się miejscami z tymi, które właśnie skończyły treningi i tymi które zaraz rozpoczną swoje.

W szpitalu przywitano Cię skinieniem głowy i pokierowano na piętro, na którym już byłaś.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 04:52

Powolnym krokiem podążyła na górę. Czuła na sobie niezliczone spojrzenia.

Poprowadzono ją do Thane'a, sama nie wiedziała, dlaczego. Kiedy go zobaczyła, wyglądał nieciekawie, ale na pewno lepiej niż wtedy, kiedy go zostawiała. Stanęła przy szybie.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 05:22

Demon był niemal w całości ukryty pod bandażami i opatrunkami.
Przyglądając mu się mieszały się w Tobie wszystkie możliwe emocje. Niemal czułaś Jego powolny oddech przez szybę. Zdałaś sobie przy okazji sprawę z tego, że Twoja "horrorowatość" się umocniła i ulepszyła przez ten czas, który już nie jesteś Arią. (jesteś horrorem, a nie świerzakiem).

Jakąś chwilę potem na balkonie wylądowała Kayle, weszła do sali demona, co wywołało kaskadę emocji orbitujących wokół zazdrości.

Mówiła coś cicho, gdy stanęła nad Thanem. Demon z wysiłkiem (wywołującym w Tobie delikatne fale uniesienia) podniósł rękę i uchwycił Jej dłoń, ale nic nie mówił.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 05:27

Obserwowała to przez chwilę, ale potem odsunęła się od szyby i wsparła plecami o ścianę. Przeczesała włosy palcami.

- Przepraszam - odezwała się do jakiejś anielicy, która chyba miała tu coś do zrobienia. Kiedy już została zaszczycona spojrzeniem, skinęła głową. - Jak się wydostać z tego... nieba?
Chciała wrócić do siebie. Miała nadzieję, że życie w Avalonie ciągle było dla niej możliwe.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 05:50

- Nie powinna pani wejść? - zapytał anioł, który od razu otworzył drzwi do sali i grzecznie skierował Cię do środka. - A z nieba wydostanie się pani tylko przez kontakt z Kayle, więc radzę się nei opierać - dodał z uśmiechem uświadamiając, że jednak musisz tu wleźć.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 05:57

Skrzywiła się, ale udało jej się nieco zakamuflować niezadowolenie półuśmiechem. Weszła do środka. Miała nadzieję, że Thane jej nie zauważy, a przynajmniej nie od razu.
Od razu natomiast zauważyła ją Kayle.

Potarła się po ramieniu, biegając wzrokiem po ścianach.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 10:48

- Witaj. Spodziewałam się tu Ciebie przede mną. Pasuje Ci ta sukienka.
Podeszła do Ciebie, przyjrzała się jak na Tobie leży już Twój ciuch.
-
Hej horrorze. Mam nadzieję, że naładowałem Ci bateryjki. - demon powiedział cicho tonem, który możnaby uznać za zabawny gdyby nie to, jak był cichy.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 10:53

Owinęła się wpół jedną ręką, a w dłoni drugiej gniotła materiał przy dekolcie. Uśmiechnęła się niewesoło, słysząc komplement.
- Skłamałabym, gdybym powiedziała, że to dlatego, że nie mogłam tu trafić. Thane'wi należy się... przerwa ode mnie.

Nie podeszła do niego bliżej.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 11:05

Kayle odwróciła się do demona i rzuciła najprawdopodobniej pytające spojrzenie.
-
Mnie nie pytaj, ja tu tylko zdycham.
Anielica odwróciła się do Ciebie.
- Nie rozumiem co masz na myśli. Możesz wyjaśnić?
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Gru 27 2010, 11:13

Uniosła brwi, nie kryjąc zaskoczenia. Po chwili przewróciła oczami teatralnie.
- To wymaga wyjaśnienia? Spójrz na niego - skinęła głową w stronę demona. - Przyznam bardzo nieskromnie, że to mi w pewnym stopniu zawdzięcza swój wygląd. Na jego miejscu miałabyś ochotę mnie oglądać?

- A ty też nie myśl, tylko śpij.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 10:00

Nim skończyłaś mówić wyczułaś, że demon zasnął, a potwierdziło to ciche chrapanie.
Anielica się zaśmiała. - Zabawnie widzieć Go w takim stanie. - zachichotała - Wiesz, gdybyś nie zdecydowała się zmienić frontu to pewnie wyglądałby dużo gorzej. Tak właściwie to go uratowałaś.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 10:05

Drgnęła.
- O czym ty mówisz? Jak niby miałabym to zrobić...?
Spojrzała w jego stronę. Zasnął. Dobrze. Przynajmniej w tym czasie nie stanowiła dla niego żadnego zagrożenia.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 10:13

- No, właściwie to mam na myśli wydarzenie sprzed dnia. Przywołał mnie gdy leżał na ziemi w stanie o krok od śmierci, otoczyłam go tarczą, z którą Ty go gdzieś zabrałaś. Potem zniknęliście mi z oczu po to byś po jakimś czasie zabiła jednego z horrorów.
Powiedziała bez wachania surowym, ale przyjaznym tonem głosu.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 10:20

Fuknęła i spojrzała gdzieś w bok.
- Uświadomiłam sobie po prostu, że pewne moje decyzje były więcej niż głupie. Zabiłam Cormyra...
Ostatnie wypowiedziała z pewną nutą smutku. Nie zamierzała się jednak rozczulać.
- No nic, mam nadzieję, że Thane szybko wyliże swoje rany oraz będzie żył długo i szczęśliwie. Ja bym chciała wrócić na ziemię. Chcę sprawdzić, czy mogę ciągle żyć z moimi rodzicami.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 12:21

- To Twoja wola. Mam nadzieję że jeszcze się kiedyś spotkamy. - Twoja aureola zniknęła, zastąpiona snopem światła.

Zmrużyłaś oczy, tak było jasno wokół Ciebie. Gdy zniknęło światło, znalazłaś się przed domem Twoich rodziców (chyba że jest w Laros... wtedy mam złe wiadomości ^^' Laros zostało zniszczone...).
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyWto Gru 28 2010, 12:23

- Dziękuję. I do widzenia. Pozdrów go, jak się obudzi.
I już jej nie było.

(z/t)
- fuks, jest z Ashilut xD
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Lip 10 2011, 11:10

//zaczynamy wątek Periego w niebie//

Ból, który stopniowo przestawałeś odczuwać zniknął, umarłeś.
Nieokreśloną jednostkę czasu później ból zaczął wracać. Świadomość podpowiedziała Ci że Twoja dusza znów jest w jakimś ciele. Potwornie bolącym ciele.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Lip 10 2011, 11:18

Obejrzałem się dookoła. Przestało mi się w tym momencie podobać. Wstałem. A przynajmniej starałem Się wstać.
- Gdzie ja ku**a jestem? - powiedziałem sam do siebie. Wróciły mi wspomnienia, wszystkie. Pamiętałem co zrobiłem. Wtedy poczułem dopiero jak zły jestem. Lecz i tak nie wiedziałem co mam począć. Zacząłem iść gdzieś...
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Lip 10 2011, 11:26

Gdy spróbowałeś się poruszyć ból Cię zatrzymywał, zamiast słów wydałeś z siebie cichy, średnio artykułowany bełkot. Gdy otworzyłeś oczy białe światło Cię oślepiło.
Co dziwne poczułeś się w pewien sposób lepszy, odrodzony.
- Grzeczniej proszę. Odwalamy tu kawał roboty żeby Cię poskładać. Okaż trochę wdzięczności. - powiedział Ci twardy, kobiecy głos.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyNie Lip 10 2011, 11:34

-Dzięki - wymamrotałem. Po czym zacząłem myśleć nad tym co ja zrobiłem. Do czego doprowadziło mnie pragnienie i wola mocy. Ale chciałem wiedzieć, gdzie jestem.
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Lip 11 2011, 02:25

Rozmyślania przerywał Ci przeszywający ból, który pojawiał się i znikał w nieprzewidywalny sposób.
- Normalnie, o ile przypadki wskrzeszenia bez podania powodu archaniołowi są normalne, pozwalamy delikwentowi dojść do siebie. Jednak jako że wiem stanowczo za mało na temat tego kogo właśnie wskrzeszam, nalegam żebyś się skupił i opowiedział mi o okolicznościach swojej śmierci oraz na temat tego kim jesteś. - gdy otworzyłeś oczy i przywykłeś do jasności zobaczyłeś właścicielkę tego głosu. Archanielica trzymała jednorącz ogromny, płonący miecz wycelowany w Twoje serce.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Lip 11 2011, 03:07

- Peri'an z rodu Phiro. Pół elf pół horror, w gruncie rzeczy nie wiem co. Zabity przez Thane'a Solus'a. Gdybyś mogła mi powiedzieć gdzie jestem i dlaczego mnie wskrzeszaż byłbym wdzięczy. I jeżeli mógłbym TU zostać było by mi bardzo miło. Póki co nie chce wracać tam skąd przybyłem. Chce przemyśleć całe moje życie
W prawdzie gdybym mógł zafajdać gacie, zrobił bym to. Ale nawet zwieracze wystraszyły się postaci i miecza, a to psikus....
Powrót do góry Go down
MGr Gear
Czerwony trybik machiny fabularnej
MGr Gear


Rasa : .
Skąd : .
Wiek postaci : 2023
Liczba postów : 367
Pełniona funkcja : .

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Lip 11 2011, 03:19

Anielica zrobiła wielkie oczy. Cofnęła miecz do siebie, co zaskutkowało nagłym pogorszeniem się Twojego stanu zdrowia. Ból szybko nauczył Cię tego, że Jej miecz służył w tym wypadku do leczenia, a nie grożenia.
- Thane Cię zabił?! Jesteś HORROREM?! - wyraźnie zwątpiła w to co robi, ale zaraz potem wróciła do wskrzeszania, Twój stan się polepszył. - Gdyby nie był to wyraźny rozkaz z samej góry, to proces właśnie by się zakończył. - Jej piękna twarz znakomicie oddawała zagubienie, które zagościło w Jej sercu.
- Nazywam się Kayle, jestem archaniołem, który najrzadziej przeprowadza wskrzeszanie, na moje rozkazy jest cała niebiańska armia. - przedstawiła się - Rytuał jeszcze potrwa. Opowiedz mi więcej o okolicznościach Twojej śmierci.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. EmptyPon Lip 11 2011, 03:42

- Pół horrorem, a nie hororem. To zaiste różnica. Cóż, najprościej mówiąc gołymi rękoma mnie rozerwał i połamał w wielu miejscach. Chyba zacznę bać się demonów, to nie było miłe, a szczególnie złamanie mojej szczęki. W sumie to mogła byś mi odpowiedzieć na jedno pytanie ? Czy ktoś taki jak ja może się odkupić i odpokutować swoje grzechy? Bo nie wiem czy mam jakąkolwiek szanse by jakoś naprawić to co zrobiłem? Na mych dłoniach jest tyle krwi, że nie wiem co może ją zmyć. Odpowiedziałem na jej pytanie. Zacząłem się zastanawiać, w końcu spytałem się anielicy.
- Jak tam jest? Na górze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niebo - dzielnica militarna. Empty
PisanieTemat: Re: Niebo - dzielnica militarna.   Niebo - dzielnica militarna. Empty

Powrót do góry Go down
 
Niebo - dzielnica militarna.
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Poza Avalonem :: Inne plany-
Skocz do: