Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jonas Renske

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jonas Renske
Awanturnik
Jonas Renske


Rasa : Człowiek
Skąd : Altar
Wiek postaci : 33
Liczba postów : 23
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Jonas Renske Empty
PisanieTemat: Jonas Renske   Jonas Renske EmptyPon Sty 17 2011, 12:27

Imię: Jonas

Nazwisko: Renske

Wiek: 21

*Rasa: Człowiek

Pochodzenie: Altar

Profesja/ranga: Awanturnik

Wygląd: Renske jest wysokim, szczupłym młodzieńcem o długich, kruczo czarnych włosach. Nosi czarną zbroję nabijaną ćwiekami na ramionach.

Broń: Półtora ręczny miecz, kusza.

Charakter: Skłonności sadystyczne, lubuje się w torturach kobiet i dzieci. Sprawia mu przyjemność patrzeć na czyjeś cierpienie. Arogancki, butny, pogardliwy dla każdej żywej istoty.

Znaki szczególne: Biała maska z pionowymi "szramami" przechodzącymi przez oczy oraz usta. Jonas Renske lubuje się w różnego rodzaju "nakryciach" twarzy.

Krótka historia: Mało wiemy o samym Jonasie. Krążą plotki, że w wieku 15 lat zabił własnego ojca za to, że ten gwałcił własną córkę. Inni mówią zaś, że ojciec zapił się na śmierć. Są tez tacy którzy twierdzą, że zwichrowany umysł Renskiego spowodowany był pedofilskimi ciągotami samego ojca. Czy to prawda? Nikt nie wie prócz samego Jonasa. Pewnym jest, że przez większą cześć życia, chłopca wychowywała ulica.
Powrót do góry Go down
Kel Al'Silah
Horror
Kel Al'Silah


Rasa : Aria
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : Aktualnie orzechowe włosy, turkusowe oczy. Zawsze niska, szczupła.
Znaki szczególne : Wypalona na lewej łopatce 317
Broń : Cała jej istota i magia, którą dysponuje
Liczba postów : 379
Pełniona funkcja : zwykły user! x3
Inne konta : -

Jonas Renske Empty
PisanieTemat: Re: Jonas Renske   Jonas Renske EmptySro Sty 19 2011, 04:10

Jak dla mnie to wszystko się zgadza.

Akcept.
Powrót do góry Go down
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

Jonas Renske Empty
PisanieTemat: Re: Jonas Renske   Jonas Renske EmptyCzw Sty 20 2011, 02:39

Ja przepraszam, że się wtrącam... oficjalnie nie jestem adminem, ale mam dostęp do panelu administracyjnego, więc tak wtrącę swoje cztery literki.

Ja bym powiedziała, że karta jest za krótka, ale to nieważne. Kel, nie zwróciłaś uwagi na to, że ten pan tu nie przeczytał regulaminu i nie ma nazwiska w nicku. To tyle.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jonas Renske Empty
PisanieTemat: Re: Jonas Renske   Jonas Renske Empty

Powrót do góry Go down
 
Jonas Renske
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: