Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA

Go down 
+2
Sawenyer Potels
Loara River
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Maj 20 2010, 09:29

Dobra, dobra, trochę przesadziłam z tym tytułem bounce. Chodzi o to, że jestem chętna, żeby pomagać wam w przerabianiu avków Wink po prostu wklejajcie tu link do obrazka, podawajcie parametry w obrębie jakich mam działać (napisy, nie napisy, skracanie itp) i ewentualnie treść napisu/ów.
No ;D.
Powrót do góry Go down
Loara River
Nowa królowa Avalonu
Loara River


Rasa : Terinei
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : znakiem szczególnym jest chyba to, że potrafi się zamieniać w tygrysa i tracić materialność ciała ;) Poza tym zielone oczy i blond włosy (w słońcu rude).
Charakter : Nie jest typem zgreda i osoby wrednej, ale nie jest też przesadnie miła. Bywa zadziorna.
Broń : Halabarda z ostrym zakrzywionym ostrzem i dwa sztylety.
Przyjaciele : Ke'Ladriel, Gray, Alucard, Sinikar, Faolán, Amadea, Raziel, Maya, Peri'an, Sethy, Max, Shayla, Valentine, Nunnaly, Sea (przepraszam, jeśli o kimś zapomniałam).
Wrogowie : Nie są to wrogowie, ale do przyjaciół bym ich nie zaliczyła xD: Crystal, Kyoji
Liczba postów : 1225
Pełniona funkcja : Administrator i MG
Skąd wiemy o forum? : Przepraszam, głównym adminem jestem ^^
Inne konta : Layla, Namine

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptySob Lip 03 2010, 03:47

Ale sama nie szukasz avków, nie? ;C *leń*
Powrót do góry Go down
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Lip 22 2010, 17:58

Mogłabyś mi ktoś z edytować awatar, np. jakiś podpis fajną czcionką.
(Sawenyer)

https://2img.net/r/ihimizer/img718/8285/sewe.jpg
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Lip 22 2010, 23:29

Loarciu, jak mnie poprosisz to poszukam, ale musisz podać kryteria xD

się zrobi~
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Lip 22 2010, 23:35

https://2img.net/r/ihimizer/img823/4278/sawenyer2.jpg takie coś może być? Smile jeśli nie, to proszę napisać mi, co zmienić lub co dodać.
Powrót do góry Go down
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyPią Lip 23 2010, 01:26

Wow,extra,wielkie dzięki.
Powrót do góry Go down
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyWto Lip 27 2010, 03:37

A spróbujesz zrobić napisy innymi kolorami?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyPon Sie 02 2010, 01:42

Nie ma sprawy, tylko powiedz mi jakimi kolorami mam to zrobić Wink
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyPon Sie 02 2010, 03:05

a co mi tam tez dam zdjęcie moze mi sie spodoba co zorbisz 9ostrzegam, że nie wiem czy uzyję bo może zostawię to co mam)

https://2img.net/h/i91.photobucket.com/albums/k307/Sylwik/avalon/beautifulanime-1.jpg

tu zrobic napis "Maya" jakąs ładną czcionką z tym żeby nie była za "gruba" i do tgo moze jakkiegos fajne brysh'a pasujacgo (chyba ze nie pasuje zaden to nie konicznie) i oczywiscie przyciac foto do rozmiarów 350 x...... iles tam:D
Powrót do góry Go down
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyPon Sie 02 2010, 21:35

Czarnym i zielonym.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyWto Sie 03 2010, 07:21

Zabieram się do roboty Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyWto Sie 03 2010, 07:47

Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyWto Sie 03 2010, 07:49

ojej super wezme ta wetrrsje z samym napisem bo brusha i tak malo co widac heh i wielkie dzieki ;****************
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyWto Sie 03 2010, 07:52

Poproszę ładnie przerobienie mojego avatarka, daję ci wolną ręke.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptySro Sie 04 2010, 01:00

Peri'an:
1. Pierwsza wersja - klik
2. Druga wersja - klik

Thane:
Avka nie znalazłam niestety ^^. Przeszukałam swoje kompowe archiwum i też nic. Jeszcze będę szukała Wink.
Powrót do góry Go down
Peri'an Phiro
Anioł Handriel
Peri'an Phiro


Rasa : Elf
Skąd : Dalekie Krainy
Wiek postaci : 36
Obecny wygląd : Avatar
Znaki szczególne : Skrzydła anioła.
Charakter : Chotyczny dobry,
Broń : -
Przyjaciele : -
Wrogowie : -
Liczba postów : 432
Pełniona funkcja : Gracz, MG, zło
Skąd wiemy o forum? : Topka albo Google...
Inne konta : brak

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptySro Sie 04 2010, 08:43

Bóg ci zapłać w dzieciach
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Sie 05 2010, 00:39

eee... dzięki... xD
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyNie Sie 22 2010, 09:04

no i jak tam Hanno? Wink
Powrót do góry Go down
Crystal Myilo
Łowca nagród
Crystal Myilo


Rasa : Grant
Skąd : Altar
Wiek postaci : 32
Znaki szczególne : oczy jak płynna lawa
Charakter : cięzko to okreslic ^^
Broń : miecz schowany w pochwie na plecach. oraz dwa sztylety pochowane w cholewkach butów.
Liczba postów : 39
Pełniona funkcja : Zwyczajny użytkownik aż do szpiku kosci ^^
Skąd wiemy o forum? : topka chyba <mysli>

Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA EmptyCzw Kwi 21 2011, 22:35

A daloby radę dla mnie też coś zrobić? tylko mam problem ze znalezieniem jakiego fajnego rysunku z lską która ma czerwone włosy -.-'
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA   Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA Empty

Powrót do góry Go down
 
Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Kosz :: Archiwum-
Skocz do: