Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA

Go down 
+4
Maya Diomeder
Kathorusis Meanetis
Sawenyer Potels
Sophia Saehara
8 posters
AutorWiadomość
Sophia Saehara
Księżniczka Mrocznych Elfów // Księżna Mroku
Sophia Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Wysoka, szczupła i powabna dziewczyna o długich szarawych włosach upiętych w koński ogon z pozostawiona dłuższą grzywką. Ma ciemną skórę, czarne oczy bez źrenic i czarne usta. Ubrana w zbroję i brązowy płaszcz,a w ręku trzyma berło.
Znaki szczególne : Znamię rodzinny królewskiej przypominające różę, liczne blizny, tatuaż przechodzący przez całe prawe ramię.
Charakter : Na ogół miła, powazna, odważna, symatyczna, czarująca, odpowiedzialna, mądra i dobrze wychowana. Czasami oschła, zimna, bezlitosna, wredna, zlośliwa, cyniczna, uwodzicielska i przebiegła.
Broń : Dwa miecze (Królewski i Sędzia) i berło z zapieczetowaną magią ognia i czarną magią.
Liczba postów : 31
Pełniona funkcja : Użytkownik.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyNie Lip 25 2010, 08:01

No więc tak. Jeśli ktoś chce z chęcią poszukam odpowiedniego ava, tylko trzeba podać preferencje co do włosów, oczu itp. żebym wiedziała jakie mam pole do popisu. Ewentualnie mogę jeszcze poprzycinać i dodać napisy jeśli ktoś sobie tego życzy. Tylko proszę o wyrozumiałość w grimpie pracuję od niedawna. No to tyle.
Powrót do góry Go down
Sawenyer Potels
Królewski zwiadowca
Sawenyer Potels


Rasa : Człowiek
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 37
Charakter : Poważny, jeżeli już ma żartować, to używa sarkazmu.
Broń : Łuk refleksyjny, mały nóż do rzucania i długi. wytrzymały nóż.
Przyjaciele : Sethy Caliro, Max Kuroki.
Wierzchowiec // kompan : Saw miał konia, spotkał go na wyprawie. Był mały, ale żaden koń bojowy by go nie prześcignął, ten umiał biec przez cały dzień. Zwał się Wyrwij, czemu? Kilka razy zrzucił Sawa z siodła. Wyszkolił go na konia zwiadowcy, umiał pozostać w bezruchu i miał bardzo wyczulone zmysły, ostrzegał Sawa przed niebezpieczeństwami. Także jest pewne hasło, jeżeli ktoś obcy, kto na niego wsiądzie go nie wypowie, to go zrzuci.
Liczba postów : 108
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google.pl
Inne konta : ---------

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyPon Lip 26 2010, 21:44

Postać w płaszczu i kapturze, z sztyletem/ami, twarz najlepiej nie widoczna.
Powrót do góry Go down
Kathorusis Meanetis
Czarnoksiężnik
Kathorusis Meanetis


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 35
Znaki szczególne : Tatuaż na Twarzy i Plecach
Broń : - 2 Sierpy do walki wręcz - 4 Sztylety do rzucania
Liczba postów : 36
Pełniona funkcja : Zwykły Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyPon Lip 26 2010, 23:26

Nigdy nie umiałem znaleźć sobie awka, jeśli można to prosiłbym o pomoc podaję opis wyglądu mojej postaci:

Ma białe jak świeży snieg włosy sięgające pasa, udekorowane broszką o nieokreślonym kształcie przypominającą meteoryt, która została stworzona z magmy. Część jej twarzy o jasno fioletowej cerze przyozdabia tatuaż przedstawiający magiczny symbol, dalsza cześć tego tatuażu znajduje się na plecach i przedstawia układ pradawnych liter. Kathorusis nie pokazuje go jednak, gdyż od pojawienia się tego znamienia, nikt oprócz jej mistrza, Drefinsesa nie wiedział co to może znaczyć, a ona sama bała się sytuacji, w której przez owo znamię mogłoby grozić jej niebezpieczeństwo. Oczy jej są niebieskie, a usta małe i bezkrwiste. Na prawym uchu ma cztery złote, okrągłe kolczyki, a na szyi nosi łańcuszek, który nie posiada żadnej odkrytej mocy magicznej. Ubrana jest w białą koszule na którą włożony jest czarny, wiązany na plecach, opinający i uwydatniający jej kobiece kształty gorset, oraz obcisłe, brązowe, materiałowe spodnie wsunięte w kozaczki ze skóry borsuka. Na prawej ręce ma rękawice, która na pierwszy rzut oka wydaje się nijak pasować do reszty stroju, gdyż jest koloru fioletowego, lecz jest ona potrzebna do używania zaklęć, które mogę zranić czarownika. Do spodni ma przypięty pas, który utrzymuje jej ekwipunek. Po lewej i po prawej stronie przypięte są do niego dwa sierpy, z tyłu przyczepione są cztery sztyleciki, a z boku za sierpami są trzy miejsca na mikstury różnego rodzaju.
Powrót do góry Go down
http://www.special-agent.pl
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyWto Lip 27 2010, 04:29

to ja tez cos poproszę może wykorzystam Razz

wygląd: niebieskie, długie/półdugie włosy, niebieskie oczy, zgrabna sylwetka i postac taka hmm, jakby to okreslic, kokietka ;P, wyglądająca na 19 lat (żeby nie za młoda byla ani tez nie za stara czasem) i do tego gdzies napis "Maya"

Powrót do góry Go down
Shayla Santo
Dorosłe dziecko
Shayla Santo


Rasa : Wila
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Długie włoski, szczuplutka, drobna, okrągła twarzyczka duże oczka.
Broń : Wdzięk i urok kobiecy? Pazurki?
Przyjaciele : Nie znam jeszcze nikogo
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Loarka powiedziała.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyWto Lip 27 2010, 21:47

mała dzieweczynka z okrągłą buzią, o długich jasnych włoskach; oczy także jasne - wygląd na około 5 lat.
Powrót do góry Go down
Sophia Saehara
Księżniczka Mrocznych Elfów // Księżna Mroku
Sophia Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Wysoka, szczupła i powabna dziewczyna o długich szarawych włosach upiętych w koński ogon z pozostawiona dłuższą grzywką. Ma ciemną skórę, czarne oczy bez źrenic i czarne usta. Ubrana w zbroję i brązowy płaszcz,a w ręku trzyma berło.
Znaki szczególne : Znamię rodzinny królewskiej przypominające różę, liczne blizny, tatuaż przechodzący przez całe prawe ramię.
Charakter : Na ogół miła, powazna, odważna, symatyczna, czarująca, odpowiedzialna, mądra i dobrze wychowana. Czasami oschła, zimna, bezlitosna, wredna, zlośliwa, cyniczna, uwodzicielska i przebiegła.
Broń : Dwa miecze (Królewski i Sędzia) i berło z zapieczetowaną magią ognia i czarną magią.
Liczba postów : 31
Pełniona funkcja : Użytkownik.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySro Lip 28 2010, 08:58

Kat:
1.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Wiem, że większość z nich nie spełnia wszystkich kryteriów, ale może coś znajdziesz.
Sawe:
1
2
Przepraszam, że tak mało, ale o dziwo postaci w kapturach jest więcej damskich.
Maya:
1 - wiem, że to może nie to co chciałaś, ale nie mogłam się oprzeć.
2
3
4
Mam nadzieję, że coś ci się spodoba, a napis dodam jak wybierzesz.
Shayla:
1
2
3
4
Również przepraszam, że tak mało jeśli żaden Ci się nie spodoba znajdę więcej.

Mam nadzieję, że każde z Was coś wybierze, a jeśli tak to w następnym poście proszę o numerek. Wszystkie oczywiście przytnę do odpowiedniego rozmiaru i jeśli ktoś tak jak Maya chce napisy to pisać.

Powrót do góry Go down
Shayla Santo
Dorosłe dziecko
Shayla Santo


Rasa : Wila
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Długie włoski, szczuplutka, drobna, okrągła twarzyczka duże oczka.
Broń : Wdzięk i urok kobiecy? Pazurki?
Przyjaciele : Nie znam jeszcze nikogo
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Loarka powiedziała.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySro Lip 28 2010, 09:43

To ja po proszę 4. Obrazek jest śliczny. Dziekuję bardzo Xd

Mogłabyś go nieco powiększyć także? i Dodać jakiś napis?
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySro Lip 28 2010, 12:02

jednak sobie znalazłam sama ale ciebie bym prosiła o dodanie napisu "Maya" jakąs ciekwą czcionką ale zeby nie była zbytnio jakas przesadnie ozdobna i zrobic rozmiar taki na potrzeby avka tutaj xD oto foto:

https://2img.net/h/i91.photobucket.com/albums/k307/Sylwik/avalon/beautifulanime-1.jpg
Powrót do góry Go down
Sophia Saehara
Księżniczka Mrocznych Elfów // Księżna Mroku
Sophia Saehara


Rasa : Drow
Skąd : -
Wiek postaci : 35
Obecny wygląd : Wysoka, szczupła i powabna dziewczyna o długich szarawych włosach upiętych w koński ogon z pozostawiona dłuższą grzywką. Ma ciemną skórę, czarne oczy bez źrenic i czarne usta. Ubrana w zbroję i brązowy płaszcz,a w ręku trzyma berło.
Znaki szczególne : Znamię rodzinny królewskiej przypominające różę, liczne blizny, tatuaż przechodzący przez całe prawe ramię.
Charakter : Na ogół miła, powazna, odważna, symatyczna, czarująca, odpowiedzialna, mądra i dobrze wychowana. Czasami oschła, zimna, bezlitosna, wredna, zlośliwa, cyniczna, uwodzicielska i przebiegła.
Broń : Dwa miecze (Królewski i Sędzia) i berło z zapieczetowaną magią ognia i czarną magią.
Liczba postów : 31
Pełniona funkcja : Użytkownik.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyPią Lip 30 2010, 07:46

Shayla:
https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/70crip.jpg - jeśli się nie podoba mogę jeszcze pokombinować, ale tak jak mówiłam mistrzynią nie jestem. ==
Maya:
https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/2ni2s01.jpg - to samo co wyżej.
Powrót do góry Go down
Maya Diomeder
Łowczyni // Przyjaciółka zwierząt
Maya Diomeder


Rasa : półbogini
Skąd : Sanvante/Podróżnik
Wiek postaci : 33
Obecny wygląd : średniego wzrostu, zgrabna sylwetka,niebieskie oczy i niebieskie, długie włosy
Znaki szczególne : niebieskie włosy
Charakter : miła i przyjacielska,kocha naturę i zwierzęta, czasem jednak potrafi być humorzasta, kokietka, w zasadzie to charakter zmienny bo "kobieta zmienną jest"
Broń : łuk, sztylet
Przyjaciele : Liren, Loara, Thane, Myrtan, Max,Kath (dla mnie przyjaciele z ich str nie wiem :P)
Wrogowie : Kyoji !!!
Liczba postów : 150
Pełniona funkcja : zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : google

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySob Lip 31 2010, 02:02

dzieki sedeczne ale jesli bym mogła prosic czcionkę cos typu co Shayla a nie taka "grubą" xD
Powrót do góry Go down
Shayla Santo
Dorosłe dziecko
Shayla Santo


Rasa : Wila
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Długie włoski, szczuplutka, drobna, okrągła twarzyczka duże oczka.
Broń : Wdzięk i urok kobiecy? Pazurki?
Przyjaciele : Nie znam jeszcze nikogo
Wrogowie : Brak
Liczba postów : 51
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik
Skąd wiemy o forum? : Loarka powiedziała.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySob Lip 31 2010, 02:57

OK dziękować, choć chciałam trochę większe ale to już zrobię sobie sama gdy wrócę do domku XD

Dziękować Wink
Powrót do góry Go down
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySob Lip 31 2010, 09:32

Kilka razy zabierałem się za znalezienie sobie jakiegoś godnego avatara, ale jakoś nie szło. Jestem świadom tego że obecny jest gówniany, więc skoro się oferujesz to chętnie skorzystam.

Brunet, gitara, bez napisów, może mieć jakieś przejawy bycia demonem, czy innych rzeczy tego typu, wolałbym żeby nie miał skrzydeł. Z góry dzięki Wink
Powrót do góry Go down
Lady Sea
Druidka
Lady Sea


Rasa : Yersey
Skąd : Ashilut
Wiek postaci : 32
Obecny wygląd : Brunetka o smutnych, brązowych oczach oczach.
Znaki szczególne : 1.80m wzrostu i różowe pasemko, zawsze świeże kwiaty we włosach
Charakter : chonorowa, nieśmiała, rozmażona i jednocześnie czujna, delikatna, łagodna
Broń : Nasza bochaterka posiada przecudny głos, którym omamia swoich przeciwników, po czym ucieka. UWAGA!!! NA NIEKTÓRE STWORZENIA TO NIE DZIALA.
Przyjaciele : Loara
Liczba postów : 57
Pełniona funkcja : Zwykły użytkownik

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptySob Sie 28 2010, 06:56

Ja bym poprosiła o takiego avka:

Brunetka, smutna, o błękitnych oczach. Ozdobny napis Sea Obok niej może być gryf.

Będe ci bardzo wdzięczna.

Z góry wielkie dzięki


Ostatnio zmieniony przez Lady Sea dnia Nie Sie 29 2010, 23:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jade Alive
Morderczyni Mroku
Jade Alive


Rasa : -
Skąd : Sanvante
Wiek postaci : 32
Liczba postów : 9
Pełniona funkcja : Zwykła użytkowniczka

Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA EmptyNie Sie 29 2010, 04:13

Oooo.. Jak super, że ktoś się tym zajmuję. Jakoś ja nie mam weny na szukanie avatara.. A ten mój jest godny pożałowania.. -.- Gdybyś miała chwilkę to może zrobiłabyś mi jakiś?
Wygląd Jade :
Dziewczyna o bladej cerze z ciemnymi oczami. Ma blond włosy i grzywkę. Zazwyczaj ubiera się na czarno. Jest to zła postac więc poprosiłabym o taki właśnie avatar - mroczny. Jade ma również skrzydła, ale nie muszą byc. Obejdę się bez nich : )
Z góry dziękuję. :*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty
PisanieTemat: Re: Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA   Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA Empty

Powrót do góry Go down
 
Warsztat 'U Sophii'. - NIEAKTYWNA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Warsztat kowala
» Ke'Ladriel - półamator w półobrabianiu półavków ^^ - NIEAKTYWNA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Offtop :: Avatarnia-
Skocz do: