Avalon - kraina doskonałości
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Witaj. Kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przybywasz i dokądkolwiek zmierzasz w swej wędrówce - witaj. Zapraszam Cię do swego ogrodu. Daj odpocząć znużonemu drogą ciału. Spróbuj odkryć świat tam za tą bramą, która jest przed Tobą.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Thane Solus

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Thane Solus
Gitarzysta
Thane Solus


Rasa : Demon
Skąd : Teh Basement
Wiek postaci : 680
Obecny wygląd : Wygląda jak człowiek, krótkie ciemne włosy, rozbudowana szczęka. Jedynie przedramiona i dłonie zdradzają drzemiącą w nich demonią siłę.
Znaki szczególne : Blaze.
Charakter : Pewny siebie, zdeterminowany, chce się zemścić na horrorach.
Broń : Blaze
Liczba postów : 406
Pełniona funkcja : niezwykły użytkownik
Inne konta : Gear, Gamble.

Thane Solus Empty
PisanieTemat: Thane Solus   Thane Solus EmptySro Lip 14 2010, 11:26

Imię: Thane

Nazwisko: Solus

Wiek: Kilka stuleci

*Rasa: Demon

Pochodzenie: -

Profesja/ranga: Gitarzysta.

Wygląd: Na ogół wygląda na młodego, ludzkiego samca 20-30 lat. W "piwnicy", krainie którą zamieszkują demony wygląd ulega pewnej zmianie, skóra ciemnieje oraz jest poprzecinana żyłkami o metalicznym połysku. Jeśli jednak Thane znajdzie się w piekle, to wygląd podlega kolejnej, dużo większej zmianie, sam Thane staje się trzykrotnie większy, skóra przemienia się w metaliczny egzoszkielet, który tworzy grubą na kilka cali zbroję. Thane z reguły niewiele robi sobie z tych zmian, rzadko używa swoich skrzydeł, wyglądem przypominają skrzydła smocze.

Broń: Na ogół nie potrzebuje broni, Thane potrafi w dowolnej chwili przyzwać swoją gitarę, Blaze. Uderzanie w Jej struny powoduje nie tylko dźwięk (którego siła zależy od woli Thane), ale i wywołuje pożogę. "Ognie piekielne", idiom nie mający nic wspólnego z rzeczywistym klimatem piekielnym to nic innego jak efekt przybycia Thane do piekła. Blaze poza wydzielaniem dźwięku potrafi podpalać wszystko w odległości stu metrów, ogień ten czerpie moc z dźwięku, nie potrzebuje tlenu by płonąć. Blaze może zostać w dowolnej chwili przywołana, niezależnie od tego co wcześniej się stało z gitarą (zniszczona, wyrzucona, czy też zapieczętowana), ta i tak odpowiada na wezwanie, zawsze w nienaruszonym stanie.

Charakter: Za nic ma sobie swoje demonie pochodzenie. Zamieszkuje "piwnicę" tylko z tego tytułu że się do niego przyzwyczaił. Najczęściej jednak bytuje w Avalonie mniej, lub bardziej kryjąc się ze swoim pochodzeniem. W przeciwieństwie do ognistego temperamentu swojej muzyki, bardziej jest jak rzeka: leniwie płynący jak potok, innym razem raptowny jak wodospad.

Znaki szczególne: Nie przywiązuje wagi do swojego wyglądu, ma kruczoczarne, od wieków nie czesane włosy. Znoszona, wygodna koszula, poszarpane dżinsy. Sylwetka nie zdradza siły i wytrzymałości właściwej demonom, wyjątkiem są dłonie i przedramiona.

Krótka historia: "Odkąd pamiętam Blaze zawsze była na wyciągnięcie ręki. Tyle wystarczało. Tak jak ludzie, nie pamiętam wiele z dzieciństwa, nie jestem pewien czy w ogóle je miałem. Bywałem niemalże wszędzie... Pewnie słyszałeś o moim koncercie w piekle, ledwo uszłem z życiem. Większość pożarów, do których doszło na starym kontynencie to moja zasługa, mimo to tylko z jednym udało się mnie powiązać. Cóż, płonący gmach biblioteki w środku burzy? ... Taa, mogłem to zaplanować odrobinę lepiej.
Co? Ofiary? Nie, nie, nie. To nie dlatego. Uwierz mi, sram na te pier***enie stereotypy o demonach, nie jestem bezmózgim kretynem zarzynającym dziewice i nie spaliłem tej biblioteki żeby kogokolwiek skrzywdzić, po prostu... Blaze wydawała z siebie takie dźwięki, grałem jak zahipnotyzowany.
Nie, nie wiem ile tu zagrzeje. Potrzebuje się gdzieś przekimać, długo nie miałem okazji spać w wygodnym łóżku.
To już ta godzina? Czas udać się na zasłużony spoczynek, daj tą swoją gitarę, zobaczę co da się z nią zrobić. Jeszcze raz dzięki za przenocowanie."
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Thane Solus Empty
PisanieTemat: Re: Thane Solus   Thane Solus EmptyCzw Lip 15 2010, 02:47

1. Brak zgody Bel.
2. Brak zapoznania się z regulaminem.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Belial Aravi
Oszustka i złodziejka
Belial Aravi


Rasa : Demon
Skąd : Zza granic Avalonu
Wiek postaci : 228
Obecny wygląd : charakterystyczne długie włosy i niebieskie oczy. Chodzi w sukienkach, które rzucają się w oczy, ale kiedy chce wtopić się w tłum zakłada beżową szatę.
Znaki szczególne : specyficzny wygląd rzecz jasna ;) Belial jest jednym z demonów, które posiadają skrzydła (normalnie są maskowane). I to bynajmniej nie jest cecha, która ją z nimi identyfikuje - jej skrzydła są białe jak śnieg.
Charakter : paskudny. Jest upierdliwa, marudna i zaczepia każdego, kto nie wykazuje chęci rozmowy. Miewa swoje humorki. Jednak gdy sytuacja wymaga powagi, jest opanowana, oschła i chłodna.
Broń : miecz o imieniu Nanatsusaya, który posiada siedem ostrzy.
Przyjaciele : Gray!! Znam jeszcze Snikersa i Rotena ;d
Wrogowie : wszyscy, których jeszcze nie poznałam x3
Liczba postów : 266
Pełniona funkcja : Użytkownik
Skąd wiemy o forum? : od Loarki
Inne konta : -

Thane Solus Empty
PisanieTemat: Re: Thane Solus   Thane Solus EmptyCzw Lip 15 2010, 08:29

Rawr, zgódka już jest.
Powrót do góry Go down
Layla Lawrence
Obalona królowa (martwa)
Layla Lawrence


Rasa : -
Skąd : Avalon
Wiek postaci : 2022
Liczba postów : 422
Pełniona funkcja : Administrator
Inne konta : Loara, Namine

Thane Solus Empty
PisanieTemat: Re: Thane Solus   Thane Solus EmptyCzw Lip 15 2010, 08:52

Ok, akcept.
Powrót do góry Go down
https://myfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Thane Solus Empty
PisanieTemat: Re: Thane Solus   Thane Solus Empty

Powrót do góry Go down
 
Thane Solus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Multiwersum by Thane Solus
» Piekło -> Piwnica -> jedna z rezydencji Thane'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avalon - kraina doskonałości :: Administracja :: Karty Zapisów :: Zaakceptowane-
Skocz do: